Poprzedni artykuł: Czy to idealna fryzura na lato? Jest elegancka i nawet nie musisz jej... Następny artykuł: Wyszkoni wygrała walkę z rakiem, teraz zaszalała z fryzurą. Fani: 'Jak...

Bardzo mocna konkurencja kultowego Tangle Teezera! W dodatku tańsza

Każdy chyba słyszał o Tangle Teezerze. Ale niewielu wie, że ta kultowa szczotka ma poważną konkurencję. Obie szczotki zostały stworzone przez doświadczonych fryzjerów, chcąc kobietom oszczędzić męczarni podczas rozczesywania włosów.

Obie szczotki są do siebie bardzo podobne. Tangle Teezer i Michel Mercier to hybrydy tradycyjnej szczotki i grzebienia. A czym różni się szczotka stworzona przez Brytyjczyka Shauna Pulfrey (Tangle Teezer) od tej wymyślonej Francuza Michela Merciera? Tangle Teezer ma 400 giętkich plastikowych „ząbków” w dwóch długościach. Za to szczotka Michel Mercier ma ich 428. I tu przewaga produktu Francuza się nie kończy.

Zobacz także: Czy to następca kultowego Tangle Teezera? Ta szczotka zapewni piękniejsze włosy w 2 tygodnie

Szczotki Tangle Teezer i Michel Mercier - różnice

Szczotki Tangle Teezer mają mnóstwo wersji, ale tak naprawdę różnią się głównie wyglądem. Za to Michel Mercier stworzył szczotki dopasowane do różnego rodzaju włosów, dla tych cienkich wybierając najbardziej elastyczne i miękkie „ząbki”. Aktualnie szczotki Michel Mercier wygrywają z Tangle Teezerem także ceną, ze względu na drogeryjną promocję.

Do 27 czerwca w drogeriach Super-Pharm kupimy w promocyjnej cenie. Gdy na Tangle Teezera nadal musimy wydać około 42 zł, bardzo wygodna podróżna wersja szczotki Michel Mercier (z zabezpieczającym ząbki zamknięciem) z kartą LifeStyle kosztuje tylko 24,99 zł.

Zobacz także: Wypadają ci włosy? Ten jeden kosmetyk może zastąpić długą i kosztowaną kurację

A wy którą szczotkę wybrałybyście do rozczesywania swoich włosów - Tangle Teezera czy Michel Mercier?

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:53

Zobacz także

Nasze propozycje