Poprzedni artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Dwufazowe Eliksiry ELSEVE od L'Oréal Pa... Następny artykuł: Tego nie rób swoim włosom. Pięć błędów w pielęgnacji i stylizacji włos...

TOP 5 z KWC: najlepsze suche szampony

Choć suche szampony stworzono dawno temu, dopiero od niedawna zdobyły one serca kobiet. Doceniamy je szczególnie latem, kiedy włosy szybciej się przetłuszczają. Zastanawiacie się jednak, który produkt jest najlepszy? Sprawdźcie opinie użytkowniczek.

Lato to czas wakacyjnych wyjazdów, czy częstszych niż zimą spotkań ze znajomymi. Nie zawsze mamy czas na wskoczenie pod prysznic i umycie włosów. Wtedy właśnie przydaje się suchy szampon, który zawiera substancje pochłaniające nadmiar sebum, przez co włosy stają się odświeżone.

Jak aplikować suchy szampon?

Należy dokładnie rozczesać włosy, a potem podzielić na pasma i każde z nich spryskać szamponem u nasady. Po 2-3 minutach kosmetyk wchłonie sebum. Kolejny pochylamy głowę i czeszemy włosy.

Kiedy chcecie tylko odświeżyć włosy, pochylcie głowę i spryskajcie szamponem włosy. Tę samą czynność powtórzcie z uniesioną głową. Posiadaczki krótkich włosów zazwyczaj po prostu podnoszą wybrane pasmo włosów i aplikują suchy szampon u nasady. Po aplikacji kosmetyku układamy fryzurę np. palcami, czy grzebieniem.

Trzeba pamiętać, że suchy szampon nie zastąpi mycia włosów. On jedynie odświeża fryzurę. Zbyt częste stosowanie tego kosmetyku może prowadzić np. do łupieżu.

Zobaczcie także:  Suchy Szampon Batiste

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:59

Zobacz także

Nasze propozycje