Poprzedni artykuł: Mycie włosów samą wodą – warto? Następny artykuł: Fakty i mity na temat wpływu temperatury na kondycję włosów

TREND: brokat na włosach i przedziałku

Fryzury, , tagi: Glitter, instagram trend
Zima, a w szczególności czas Sylwestra i Karnawału, to najlepszy moment na eksperymentowanie z ozdabianiem włosów brokatem. Trend malowania brokatem przedziałków jest obecny w sieci już od jakiegoś czasu. Obejrzyjcie zdjęcia!
TREND: brokat na włosach i przedziałku

Brokat wraca do łask – poza tradycyjnym użytkowaniem go w makijażu i ozdabianiu ciała, zagościł również na okazałych męskich brodach, jak i na włosach. Zarówno jako delikatny akcent na długości – przypominający oszronienie – szczególnie srebrny na ciemnych włosach, jak i błyszcząca ozdoba przedziałku.

TREND: brokat na włosach i przedziałku

Musimy przyznać, że akurat ten rodzaj ozdabiania włosów przypadł nam do gustu. Szczególnie w wersji precyzyjnej, cienkiej kreski znajdującej się bezpośrednio na przedziałku. W przypadku naturalnych włosów i prostej fryzury takie małe szaleństwo będzie idealne na wszelkie wieczorowe, nieformalne imprezy – sylwestrowe i karnawałowe.

Jak zrobić #glitterrhair?

Potrzebny będzie oczywiście brokat, żel do włosów, pędzelek do zmieszania brokatu z żelem i słoiczek/miseczka. Brokat mieszamy z żelem w proporcjach 15-20g żelu z 4-5g brokatu. Nakładamy go na włosy/przedziałek spryskane lakierem do włosów. Po nałożeniu pędzlem żelu z brokatem NIE DOTYKAMY żelu przez co najmniej 30-45 minut, aż zupełnie wyschnie.

TREND: brokat na włosach i przedziałku
TREND: brokat na włosach i przedziałku

Źródło zdjęć: Pinterest

Co sądzicie o tym trendzie?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 14:21

Nasze propozycje