Poprzedni artykuł: W poszukiwaniu fryzjera idealnego! Następny artykuł: WYZWANIE: regularne olejowanie włosów

TREND: męskie koczki

Koczek, kucyk albo dobierany warkocz jako uczesanie dla faceta? Dlaczego nie! Zobaczcie męskie fryzury wpisujące się w nowy trend!
TREND: męskie koczki

Koczek u faceta? Jeszcze do niedawna bardzo rzadko spotykany. Podobnie jak mały kucyk czy warkocz. Długie włosy u mężczyzn były niegdyś atrybutem przede wszystkim niepokornych rockmanów czy fanów metalu. Prawdopodobnie większość z nas przywołując skojarzenie długich męskich włosów ma też od razu obrazek glanów, plecaka z naszywkami ulubionych kapel i znoszonej, skórzanej kurtki. Długie włosy u faceta nie kojarzyły się z fryzurą estetyczną, nie wchodziły na salony ani okładki magazynów. A przynajmniej niezbyt często i raczej na zasadzie wyjątku potwierdzającego regułę.

Jednak trendy dotyczące męskiego wyglądu zaczęły się diametralnie zmieniać. Mamy za sobą erę facetów metroseksualnych i trwającą aktualnie lumberseksualnych, w których estetykę zaczęły się powoli wpisywać różne wariacje na tematów męskich fryzur. „Seksowny drwal” to umięśniony facet z tatuażami, okazałą brodą i ciekawa fryzurą.

TREND: męskie koczki

W ostatnim czasie da się zauważyć dużo odmian koczków i kucyków, po które zaczynają sięgać faceci. I już nie tylko ci, których widzimy w zagranicznych magazynach czy portalach internetowych. Ta moda zaczyna wychodzić na ulicę i… podoba się!

Faceci obdarzeni charakterystycznymi, męskimi rysami twarzy i budową ciała oraz gęstymi włosami, mogą wyglądać obłędnie z wygolonym dołem głowy i włosami zebranymi w pozornie niedbały koczek/kitkę na czubku głowy. Co potwierdzają zawarte w tekście zdjęcia. :) Niekoniecznie przemawia do nas idea męskich, kręconych włosów zebranych w klasyczny, puszysty koczek na czubku głowy, ale kucyki z górnej warstwy włosów połączone z zarostem już zdecydowanie bardziej!

źródło zdjęć: Pinterest

Co sądzicie o takich męskich fryzurach? Widujecie je na ulicach?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:55

Nasze propozycje