Poprzedni artykuł: Wyraź swój temperament nowym kolorem włosów Następny artykuł: Domowe sposoby na dodanie włosom objętości

TREND w koloryzacji - #hairstrobing

Fryzury, , tagi: strobing, farbowanie włosów
Na włosach gwiazd zagościły refleksy nazywane hair strobingiem! Zobaczcie, na czym polega ta koloryzacja!
Hair strobing - modne farbowanie

Pierwsze zdjęcie od lewej: Instagram @jamiestevens7

Najpierw było konturowanie, które weszło szturmem na rynek beauty i zdobyło serca gwiazd, makijażystek i rzeszy zwykłych dziewczyn. Konturowanie odeszło do lamusa, gdy na tapecie znalazł się strobing – konturowanie twarzy światłem – czyli przy użyciu rozświetlacza bez brokatowych drobinek. Face strobing na kilka tygodni rozgrzał blogi i wszelkie serwisy urodowe dla kobiet. Do przewidzenia było więc, że za moment pojawi się nowy trend – tym razem konturowanie światłem weszło w świat fryzjerstwa. Na pokładzie witamy nową, modną koloryzację – hair strobing!

Hair strobing - modne farbowanie

Hair strobing – czym jest?

Ten rodzaj koloryzacji włosów nie różni się zasadniczo od tradycyjnych, znanych od dawna metod dodawania włosom naturalnego wyglądu i podkreślenia tych miejsc, gdzie światło pada na nie naturalnie. W praktyce hair strobing sprowadza się do nałożenia na kosmyki o dwa tony ciemniejszego i dwa tony jaśniejszego koloru niż naturalny. W efekcie otrzymujemy rozświetlone naturalnymi refleksami włosy.

Zobaczcie nasz produkt miesiąca - spray rozjaśniający włosy John Frieda - który zapewni supernaturalne refleksy!

Nowy hit czy raczej nowa, modna nazwa na znane od dawna farbowanie? :)

Flesz Uroda
zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 kwietnia 2019, 22:37

Zobacz także

Nasze propozycje