Poprzedni artykuł: Nie wkładasz czepka na basenie? Uważaj - TO może się przydarzyć twoim... Następny artykuł: Pielęgnujesz włosy olejem kokosowym? Ten produkt ma poważną, jeszcze b...

Tangerine hair to wakacyjny hit! Te włosy wyglądają jak słodki sorbet :)

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Szalone koloryzacje, to jedne z naszych ulubionych trendów. Tym razem stawiamy na fryzurę w kolorze sorbetu, którą za granicą nazywa się tangerine hair trend.

Kolorowe włosy to najmodniejszy trend w 2017 roku! W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiło się naprawdę wiele nowości do koloryzacji włosów. Niedawno zachwycałyśmy się chociażby perłowym efektem - zobaczcie to spektakularne rozświetlenie. Ogromne wrażenie wywarły na nas również węglowe włosy. Przydymiona siwizna to zdecydowanie odcień, który utrzymuje się na fali aż od zeszłorocznej jesieni. A teraz to właśnie trend tangerine hair bije rekordy popularności!

Sorbetowa koloryzacja włosów

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że to po prostu zwykła, a dla niektórych nawet nudna, pomarańczowa koloryzacja, jak chociażby blorange hair. Ale przecież w sorbetach często miesza się smaki. W przypadku tangerine hair jest trochę tak jak z ukrytym farbowaniem, o którym już kiedyś pisałyśmy. Tym razem jednak w nieco bardziej odważnym i neonowym wydaniu

W tej koloryzacji chodzi o to, aby połączyć ze sobą barwy, wydobywające słodycz owoców. Powinniśmy wymieszać ze sobą pastele, nieco bardziej stonowane barwy, a później nieco krzykliwe. 

Zobacz także:Tymczasowe farbowanie włosów w domu bibułą - jak zrobić?

Jak farbować włosy na kolorowo?

Niestety osiągnięcie takiego efektu wymaga czasu. Stylista fryzur Jamie Cramer zdradził, że w przypadku sorbetowych włosów może to zająć nawet cztery godziny! Wszystko zależy od tego, ilu kolorów chcemy użyć. Dlaczego trwa to tak długo? Ponieważ nawet blond włosy powinny zostać najpierw rozjaśnione. A jeśli chcemy zrobić to w miarę bezpiecznie i bez większej szkody dla kosmyków, nie należy robić tego gwałtownie i zbyt mocnymi roztworami.

A o tym, że ta koloryzacja zyskuje w ostatnim czasie na popularności, świadczy chociażby hashtag na Instagramie #tangerinehair. Z dnia na dzień przybywa zdjęć kobiet, które decydują się na tak szalone farbowanie włosów. W naszej galerii możecie zobaczyć najciekawsze fryzury ułożone właśnie z tak ognistego, sorbetowego koloru.

Zdjęcie główne: Instagram

Zobacz także: Rozjaśniacz do włosów - jak go używać?

Pamiętaj, aby dbać o kolor farbowanych włosów. Przzetestuj te produkty:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 12:57

Zobacz także

Nasze propozycje