Poprzedni artykuł: „Kosmetyki idealne dla długich włosów”. Seria Dream Long marki Elseve... Następny artykuł: Test redakcji: linie do pielęgnacji włosów z Keratyną i Konopiami Joan...

Tatiana Mindewicz-Puacz ma nowy kolor włosów! Wybór zdecydowanie nietrafiony

Fryzury, , tagi: Projekt Lady
Nowa fryzura Tatiany Mindewicz-Puacz to ogromne zaskoczenie. Przez wiele lat nosiła jasny blond, a teraz zdecydowała się na naprawdę radykalną zmianę. Ale czy dobrą?

Metamorfoza mentorki z "Projektu Lady" to dla nas spore zaskoczenie. Jej stonowany i niczym niezachwiany look uległ radykalnej zmianie. Nowy kolor włosów to bardzo ryzykowny wybór. Nie spodziewałyśmy się, że wybór padnie właśnie na ten.

Tatiana Mindewicz-Puacz w nowej fryzurze

Jako zakompleksiona nastolatka eksperymentowała często z wyglądem. Jakiś czas temu przyznała w jednym z wywiadów, że w okresie młodzieńczego buntu próbowała ukryć swoje skrępowanie ryzykowną fryzurą. Czyżby inspirowała się dawnymi przyzwyczajeniami

Nie od dziś wiadomo, że jasne kolory włosów (odpowiednio dobrane do urody) potrafią odmłodzić każdą kobietę. Ciemne natomiast automatycznie dodają wizualnie parę lat. Rudości z kolei to już osobny temat. To na tyle intensywny kolor, że potrzebuje odpowiedniej oprawy. Dobrze wyeksponowany potrafi dodać pazura każdej stylizacji, ale osiągnięcie tego efektu wymaga wysiłku. I mimo, że nowy kolor włosów Tatiany Mindewicz-Puacz jest naprawdę ładny, mentorka nie zawsze potrafi go okiełznać.

Zdjęcia: Ons.pl

Jak widać na powyższych zdjęciach, są momenty, w których wygląda w tej rudości ultraseksownie, ale są też takie, w których prezentuje się raczej dość... mdło. O rudy kolor trzeba również odpowiednio dbać - inaczej jego intensywność będzie się stopniowo wypłukiwać i z ognistego odcienia zrobi się marchewkowy.

Jednym ta metamorfoza się podoba, innym niekoniecznie. My jesteśmy jak na razie w tej drugiej grupie. Dla porównania zobaczcie, jak wyglądała w blondzie:

Zdjęcie główne: Instagram.com/tatiana_empe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 czerwca 2019, 09:32

Nasze propozycje