Poprzedni artykuł: Kourtney Kardashian straciła włosy przez... kucyka! Następny artykuł: Kate Middleton nie wolno eksperymentować z włosami. Postanowiła złamać...

Ten rodzaj masek do włosów to zupełna nowość. Odżywią nawet bardzo zniszczone pasma

Innowacyjne maski do włosów wykorzystują ciepło, które pomaga odbudować nie tylko zniszczone włosy. Jedna z nich przedłuża trwałość farbowanego koloru.

Mimo że promocja nie jest ogromna, bo zaoszczędzicie jedynie 2 zł (rabat z 25 zł na 23 zł), warto się pokusić i sprawdzić, jak działają te maski. Do 11 września w nieco niższej cenie są dostępne w drogerii Hebe. O jaki produkt chodzi?

Termiczne maski do włosów Ikoo

Jeśli kojarzycie markę Ikoo, to z pewnością jesteście w stanie bez problemu połączyć ją ze szczotkami do włosów o metalicznej powłoce. Mają ergonomiczny kształt i wyglądają tak, jakby zostały sprowadzone z przyszłości. Ikoo może się poszczycić nie tylko tym gadżetem. Do asortymentu tej marki wprowadzono niedawno maski do włosów. Ich specyficzny rodzaj można sklasyfikować jako jeden z obecnie najmodniejszych. Na rynku pojawia się ich coraz więcej, a te wyglądają wyjątkowo ciekawie.

Mowa o Ikoo Infusions, Thermal Treatment Wrap. Całkiem sporych rozmiarów saszetka skrywa turban. Nie jest to jednak zwykły turban. Używanie maski do włosów Ikoo ma zupełnie inne działanie niż wszystkie podobne do niej produkty.

Dołączony do saszetki czepek, pod którym to mamy trzymać włosy jest nasączony maską. Jeszcze ciekawsza jest dalsza instrukcja obsługi. Po nałożeniu czepka na głowę, trzeba go zabezpieczyć odstającą od niego taśmą. Później już lepiej nigdzie nie wychodzić, bo będziemy wyglądać jak przybysz z kosmosu :). Kolejne kroki są bardziej przyjemne. Należy zacząć masować włosy i skórę głowy, dzięki czemu czepek zacznie wytwarzać ciepło. Jak wiemy, to sprzyja wnikaniu substancji odżywczych w głąb każdego kosmyka. 

Po upływie około 15 min. zdejmujemy czepek i zmywamy resztki maski z włosów chłodną wodą. W ten sposób domykamy łuski oraz zamykamy w nich zaaplikowaną przed chwilą dawkę odżywienia. Do wyboru mamy trzy maski, które skutecznie wypełnią ubytki w pasmach.

  • Ochrona koloru i naprawa - wyciąg z naturalnych składników takich jak olejek lawendowy, bazylia oraz termalna technologia zastosowana w produkcie pozwalają na intensywne odżywienie włosów chroniąc je przed negatywnym wpływem środowiska. Pomaga zmniejszyć rozdwojone końcówki i łupież oraz utrzymuje kolor włosów na dłużej.
  • Nawilżenie i połysk - profesjonalna nawilżająca maska do włosów zawiera wyciąg z naturalnych składników takich jak olejek Camelia, Macadamia i ekstraktu z miodu. Termalna technologia zastosowana w produkcie pozwala na intensywne nawilżenie.
  • Detoks i równowaga - ziołowe ekstrakty z jagód, jeżyn i wodorostów znajdują się w centrum. Są one łączone z wybranymi olejami w celu zmniejszenia rozdwojonych końcówek. W rezultacie zniszczone włosy są odbudowywane i naprawiane. Maska działa również uspokajająco na skórę głowy.

Maski Infusion Thermal Wrap oraz szczotki to nie jedyne znane produkty marki Ikoo. W jej asortymencie znajdziemy również szampony i odżywki tradycyjne, szampony i odżywki w piance, klasyczne maski do włosów w słoikach, a także perfumowane bibułki matujące. Zakochałyśmy się w tych minimalistycznych opakowaniach!

Używałyście już produktów marki Ikoo?

Zdjęcie główne: Instagram.com/ikoobrush

Polecany film


Nasze propozycje