Poprzedni artykuł: Szampon Revalid - recepta na łupież Następny artykuł: Gorący trend z wybiegów – ozdobne opaski!

Termoszczotki Philips - ochrona na fali

Kolekcja Philips ProCare wzbogaciła się o dwa nowe urządzenia do bezpiecznego modelowania włosów. Dzięki podgrzewanym termoszczotkom z łatwością ułożysz naturalne miękkie fale lub loki, jednocześnie dbając o włosy.
Termoszczotki Philips

Posiadaczki prostych włosów doskonale wiedzą, jak trudno osiągnąć efekt naturalnie wyglądających fal. I do tego jeszcze ten strach przed zniszczeniem włosów zbyt wysoką temperaturą! Odpowiedzią na te problemy mogą być jednak nowe termoszczotki Philips ProCare HP8634 i HP8631.

Obydwie termoszczotki są idealnym rozwiązaniem nawet dla pań z długimi włosami. Podgrzewany wałek o średnicy 38 mm (HP8631) lub 45 mm (HP8634) zapewnia długotrwały efekt i naturalny wygląd fal. Doskonale nadają się też do układania miękkich loków. Sekretem nowych termoszczotek jest wyjątkowe wysuwane włosie, które gwarantuje szybkie i bezpieczne korzystanie ze szczotki. Po owinięciu suchych włosów dookoła szczotki wystarczy obrócić nienagrzewającą się końcówkę, aby schować włosie. Dzięki tej wyjątkowej funkcji, włosy można bezpiecznie wyjąć i nadać im perfekcyjny kształt.Nie musisz się też martwić zbyt wysoką temperaturę, gdyż 190°C jednocześnie zapewnia długotrwały efekt i minimalizuje ryzyko uszkodzenia włosów. W modelu HP8634 do wyboru są poza tym dwa ustawienia temperatury - 190°C i 160°C odpowiednie dla różnych typów włosów.

Termoszczotki Philips

Ponadto HP8631 posiada jedwabiście gładką powłokę ceramiczna, a z termoszczotką HP8634 nie tylko nie niszczysz włosów, ale możesz też o nie zadbać dzięki pielęgnacji jonowej i powłoce turmalinowej. Ceramiczna powłoka turmalinowa chroni i odświeża włosy podczas stylizacji dzięki skutecznemu i równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Z kolei naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, poprawiają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku i połysku. W rezultacie włosy stają się cudownie lśniące i gładkie.

Termoszczotki Philips cena - 159zł (model HP8631), 209zł (model HP8634)

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 lutego 2020, 20:00

Nasze propozycje