Poprzedni artykuł: KONKURS: Wygraj zestaw profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów... Następny artykuł: Dramat Shakiry! Gwiazda traci włosy z powodu poważnej choroby!

Przetestuj nową elektryczną szczotkę do rozczesywania włosów Remington!

Fryzury, , tagi: szczotka do włosów, testowanie, test konsumencki, Remington, Tangled 2 Smooth DT7432
Twoje dziecko wpada w histerię na sam widok szczotki do włosów? Zostań jedną z 30 testerek Tangled 2 Smooth DT7432, a przekonasz się, że rozczesywanie włosów może być przyjemnym doświadczeniem!

Tangled 2 Smooth DT7432 - bez kołtunów, bez łez!

Jeżeli jesteś rodzicem, na pewno wiesz, że próba rozczesania włosów dziecku często kończy się płaczem. Na szczęście, za sprawą Tangled 2 Smooth DT7432 czynność ta może być szybka, łatwa i, co najważniejsze, bezbolesna. Będziesz zaskoczona, jak delikatne, miękkie zęby szczotki radzą sobie nawet z najtrudniejszymi splotami, zapobiegają ciągnięciu i uszkadzaniu włosów oraz chronią skórę głowy przy gwałtowniejszych ruchach. Koniec z płaczem przy rozczesywaniu włosów!

Nowej elektrycznej szczotki od marki Remington można używać na mokrych, wilgotnych, jak i suchych włosach. Jest przeznaczona do każdego ich rodzaju.

Szczotka działa na zasilaniu bateryjnym, a dzięki temu, że jest bezprzewodowa, możesz zawsze mieć ją przy sobie. Do zestawu dołączono dodatkowo pokrywę ochronną i dwie baterie AA.

Tangled 2 Smooth DT7432 jest dostępna w kolorze stylowego fioletu i ponadczasowej czerni. W naszym konkursie masz szansę wygrać tę pierwszą.

Zobacz, jak szczotkę Tangled 2 Smooth DT7432 oceniły dzieci:

Weź udział w teście!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje