Poprzedni artykuł: Prosta i efektowna fryzura: ugniatane fale Następny artykuł: Wieczorowa fryzura w 5 minut – sprawdź, jak ją zrobić!

Test automatycznej lokówki Philips ProCare - idealne loki gwarantowane!

Uwielbiasz loki, ale natura obdarowała cię prostymi włosami? Wypróbuj automatyczną lokówkę Philips ProCare, dzięki której idealne loki za każdym razem.
Automatyczna lokówka Philips ProCare HPS940

Automatyczna lokówka Philips ProCare HPS940

Automatyczna lokówka Philips HPS940 nawija włosy na rozgrzany wałek i za każdym razem tworzy doskonałe loki. Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka doskonale przewodzi ciepło, a dzięki niezwykle gładkiej powierzchni wałek łatwo przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask. Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, zastosowano trwały, profesjonalny silnik bezszczotkowy, który umożliwia skręcanie włosów w różnych kierunkach. Lokówka pozwala idealnie równo podkręcić loki w prawą i w lewą stroną, aby uzyskać w pełni symetryczną stylizację. Można również użyć funkcji automatycznego kręcenia, aby połączyć oba kierunki i uzyskać naturalny wygląd. Dodatkowo po 3 ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie dowolnego typu loków - zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz. Jeśli Twoją zmorą od zawsze było układanie loków z tyłu głowy, automatyczna lokówka Philips ProCare pozytywnie Cię zaskoczy! Dzięki ergonomicznej i czułej konstrukcji tworzenie i układanie loków, nawet tych z tyłu głowy, jest naprawdę proste.

Automatyczna lokówka Philips ProCare HPS940

Test automatycznej lokówki Philips ProCare

Moja przygoda z lokami zaczęła się wiele lat temu. Zawsze marzyłam o pięknych naturalnych lokach. Przez lata próbowałam wszystkiego: falownic, papilotów, wałków na rzepy, termoloków, lokówek. Każdy z przetestowanych sposobów był inny, ale nie do końca mnie uszczęśliwiał. Podążając za nowościami postanowiłam wypróbować automatyczną lokówka Philips ProCare. Przed pierwszym użyciem miałam kilka obaw i przerażał mnie fakt, że nieodwracalnie wkręcę w lokówkę pasmo włosów. Moje obawy okazały się bezpodstawne. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta (wystarczy wydzielić pasmo włosów, które zostanie automatycznie "wciągnięte" przez urządzenie), można własnoręcznie wykonać piękne fryzury, zupełnie jak od fryzjera. Przy pierwszym użyciu byłam bardzo skupiona i testowałam wszystkie możliwości lokówki (czas pracy urządzenia, temperaturę, rodzaj skrętu włosów) - warto poeksperymentować, aby uzyskać ten ulubiony i wymarzony efekt loków. Kolejne układanie włosów z automatyczną lokówka Philips ProCare nie jest już tak techniczne i sprawia dużą radość. Automatyczna lokówka Philips ProCare wyposażona jest w bardzo praktyczny gadżet ułatwiający określenie odpowiedniej grubości pasma włosów oraz w instrukcję, jak krok po kroku wykonać loki. Układanie fryzury rozpoczynamy od użycia akcesorium do wydzielania dokładnej ilości pasma włosów (zazwyczaj o szerokości 2-3 cm), następnie trzymając lokówkę pionowo, przodem w kierunku głowy umieszczamy włosy w komorze lokówki, zaczynając od tylnej części urządzenia. Naciskamy i przytrzymujemy przycisk kręcenia. Nasze pasmo włosów zostaje automatycznie skręcane w komorze lokówki. Po kilku sekundach (12,10,8 s) urządzenie sygnalizuje nam zdjęcie palca z przycisku kręcenia. Puszczamy przycisk i odsuwamy urządzenie od czubka głowy, aby zwolnić włosy z komory. W ten łatwy sposób otrzymujemy piękny skręt pasma włosów. Cały proces wykonujemy na kolejnych pasmach. Jestem fanką naturalnego wygładu, dlatego wybieram opcje kręcenia włosów w obie strony, jedno pasmo kręcę w prawo, a kolejne w lewo. Tez zabieg pozwala mi na uzyskanie naturalnego, symetrycznego wyglądu oraz efektu burzy loków. W przypadku spięcia włosów w kok, skręcam je bardzo mocno na najwyższej temperaturze. Cudownym rozwiązaniem jest regulacja temperatury oraz możliwość nastawienia na czas skręcania pasma, dzięki temu nie trzeba w myślach odliczać do 10! Ważna dla mnie też jest trwałość fryzury w ciągu dnia, dzięki tej lokówce nie mam już problemu oklapniętych włosów, a moje loki są trwałe i bardzo naturalne. Dziewczyny polecam automatyczną lokówka Philips ProCare!

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 01:33

Nasze propozycje