Poprzedni artykuł: Odmładza i nie zniszczy włosów... Ten kolor jest hitem nowego sezonu!... Następny artykuł: Nie uwierzycie, jaki "gadżet" genialnie unosi włosy u nasady? Każda z...

Ekspresowa kuracja na zniszczone włosy za 12 złotych! Przetestowałyśmy i ręczymy za działanie!

Boisz się, że olejek tylko obciąży twoje zniszczone włosy zamiast im pomóc? Znamy ten problem, ale znalazłyśmy rozwiązanie za... 12 złotych!

Olejek w kremie do włosów 7 efektów przetestowała moja koleżanka, której włosy mocno ucierpiały tej zimy. Wycieczki w mroźne dni kończyły się oszronionymi końcówkami, a suche powietrze w pomieszczeniach nie ułatwiało ich regeneracji. Włosy były suche, łamliwe i ciężko się je rozczesywało.

Postanowiłyśmy zastosować kurację odżywką marki Marion, a dokładnie Olejkiem w kremie do włosów 7 efektów.

Zobaczcie także: Suche szampony mają teraz konkurencję? Nadchodzi... sucha pianka!

W opisie producenta przeczytałyśmy, że odżywia włosy i ułatwia ich stylizację bez obciążania, a jego formuła jest lekka i łagodna. Olejek jest bogaty w glicerydy oraz witaminy, zawiera również olej arganowy, olej kokosowy i olej inca ichni. Brzmiało zachęcająco. Dodatkowym atutem tego produktu jest fakt, że nie trzeba go spłukiwać. 

Przejdźmy więc do testowania olejku w kremie do włosów 7 efektów. Po umyciu włosy oczywiście były rozczochrane. Nasza „testerka" nie rozczesywała ich, ale roztarła olejek na dłoniach i nałożyła na włosy. Od razu zwrócił naszą uwagę bardzo subtelny, przyjemny zapach. Z kolei konsystencja kosmetyku wydała się dość zbita i obawiałyśmy się, czy aby na pewno włosy nie będą obciążone... Szczególnie, że wycisnęłyśmy dość sporo olejku w kremie do włosów 7 efektów. Ale zaryzykowałyśmy! Potem koleżanka wysuszyła je jak zwykle.

Zobaczcie także:  Zastanawiasz się, czy zmienić fryzurę? Te motamorfozy Cię przekonają!

Efekt? 

Z zazdrością patrzyłam na jej włosy. Po pierwsze końcówki były idealnie wygładzone, miękkie i pięknie się błyszczały. Obawiałyśmy się, że po tak dużej ilości olejku w kremie do włosów 7 efektów, włosy będą wyglądały na przetłuszczone. Absolutnie nie! Chociaż następnym razem koleżanka nałoży mniej produktu;)

Co więcej? Na pewno po raz kolejny warto skupić się na zapachu. Był wyczuwalny, ale nie drażnił.

Ogólnie musimy przyznać, że jak na cenę 12 zł, efekty były naprawdę dobre i koleżanka zadeklarowała, że nieraz z niego jeszcze skorzysta

Zobaczcie także: Nie wiesz, w jakiej długości włosów będziesz dobrze wyglądała? Sprawdź prosty trik

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 20:06

Zobacz także

Nasze propozycje