Poprzedni artykuł: Pierwsza taka prostownica na świecie! Zapomnij o poszarpanych i przepa... Następny artykuł: Dzięki tym kosmetykom zapomnisz o matowych włosach w kilka sekund

Zostań testerką nowej, udoskonalonej prostownicy marki Remington!

Idealne stylizacje już po jednym przeciągnięciu? Czy należy wierzyć w wyjątkowe możliwości prostownicy Remington Air Plates? Zostań jedną z jej 10 testerek i przekonaj się sama!

Co wyróżnia prostownicę Air Plates?

Prostownica Air Plates to urządzenie posiadające unikalny system podwieszanych płytek grzewczych, który zapewnia ich maksymalne przyleganie do włosów. Płytki Black Titanium Ceramic zawierają 10 razy więcej powłoki ceramicznej w porównaniu do poprzednich urządzeń marki Remington, dzięki czemu z łatwością suną po włosach nadając im jedwabistą gładkość, a efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin! Jakby tego było mało, płytki prostownicy Air Plates są gotowe do pracy już po 15 sekundach nagrzewania!

Marka Remington nie zapomniała o funkcji regulacji temperatury. W zależności od indywidualnych potrzeb, można bez trudu wybrać jedną z 5 opcji w zakresie od 150°C do 230°C.

Dodatkowo, prostownica Air Plates została wyposażona w automatyczny wyłącznik i innowacyjną technologię Cool Touch. Dzięki nienagrzewającej się obudowie oraz zaokrąglonym płytkom urządzenie doskonale radzi sobie z kręceniem włosów. 

W zestawie nie zabrakło obrotowego kabla o długości 1.8 m, gwarantującego łatwość i wygodę użytkowania.

Chcesz wziąć udział w teście prostownicy Remington Air Plates?

Lista laureatów

1. Bożena M.P., Dobroszyce

2. Edyta K., Włocławek

3. Magdalena P., Złotokłos

4. Aleksandra F., Szczecin

5. Maria B., Poznań

6. Anna W., Rudnik

7. Roksana J., Widzów

8. Magdalena S., Pabianice

9. Lucyna K., Błonie

10. Dominika Ż., Kraków

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje