Poprzedni artykuł: Jak przyspieszyć wzrost włosów? 6 sprawdzonych sposobów! Następny artykuł: Jedwabne perfumy do włosów Balmain Hair Styling

Przetestowałyśmy zabieg Molekularnego Wypełniania Włosów – Liquid Hair

Marzysz o pięknych i gładkich włosach? Wypróbuj Liquid Hair. Sprawdź, jakie były nasze wrażenia po zabiegu!
liquid hair

Czym jest zabieg Liquid Hair?

Technologia Molekularnego Wypełnienia Włosów wykorzystana w System Professional Liquid Hair opiera się na połączeniu egzogennych aminokwasów: alaniny i histydyny, które wnikając w głąb włosa, odbudowując jego uszkodzone włókno. Za sprawą specjalistycznej aplikacji, produkt zapewnia wysoce skuteczne działanie pielęgnacyjne. Aktywowana termicznie formuła wypełnia od wewnątrz ubytki, które powstały w wyniku uszkodzeń. Dzięki temu uwrażliwione i kruche łodygi są zrekonstruowane, a efekt regeneracji utrzymuje się aż do 5 myć. Lekka formuła System Professional Liquid Hair sprawia, że nie powoduje on obciążenia włosów i jest odpowiedni do regeneracji włosów cienkich i zniszczonych. Dzięki kompleksowej i głębokiej terapii, włosy są po zbiegu elastyczne, pełne witalności i odmienione w dotyku.

liquid hair

Ania testuje w salonie

Sama przyjemność! Profesjonalny zabieg w salonie rozpoczyna się od umycia włosów połączonego z relaksacyjnym masażem skóry głowy. Po umyciu fryzjer aplikuje preparat Liquid Hair na długość włosów i delikatnie go wmasowuje. Następnie włosy zostają podsuszone przed kilka minut. Po upływie 4-5 minut preparat zostaje spłukany wodą. Po spłukaniu włosów można je już stylizować. Moje włosy tuż po zmyciu Liquid Hair były bardzo miękkie i „mięsiste” w dotyku. Mam długie, wycieniowane włosy, suche na końcach – zabieg wyraźnie zmniejszył ich puszenie – szczególnie tych najmocniej wycieniowanych kosmyków oraz zwiększył podatność na układanie. To doskonały produkt dla włosów, które potrzebują wyraźnego wygładzenia i dopieszczenia! :)

Magda testuje w domu

Mam suche, kręcone włosy, które potrzebują nawilżenia i regeneracji przy jednoczesnym zachowaniu lekkości fryzury. Ten produkt to zapewnia. Molekularne Wypełnianie Włosów to zabieg, któremu możemy poddać się w salonie, ale i we własnym domu - gdy np. nie mamy czasu na wizytę u fryzjera. Zaczynamy od umycia włosów szamponem, osuszenia ich ręcznikiem i nałożenia produktu. Liquid Hair zamknięty jest w szklanym opakowaniu z poręczną pipetką, która ułatwia dozowanie preparatu. Nanosimy go na poszczególne pasma włosów i delikatnie wcieramy. Aby aktywować substancje aktywne musimy podsuszyć włosy suszarką przez 5 minut, a na koniec... zmyć preparat wodą. Wydaje się to skomplikowane i czasochłonne, ale tak naprawdę zajmuje około 7 minut. Liquid Hair stosujemy raz na 5 dni - ja stosuję raz w tygodniu zamiast maski. Płynna konsystencja i lekka formuła sprawiają, że włosy nie są obciążone. Po wysuszeniu są niesamowicie miękkie i sypkie - jak po wizycie u fryzjera! Kosmetyk ma śliczny fryzjerski zapach, jest bardzo wydajny. Minusem jest ciężkie, szklane opakowanie, które może się łatwo zbić.

System Professional Liquid Hair - cena 119zł/100ml (dostępny w profesjonalnych salonach fryzjerskich)

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 08:00

Nasze propozycje