Poprzedni artykuł: Wizażanki oceniły produkty WellaFlex. Poznaj wyniki testu! Następny artykuł: TREND: odżywki myjące do włosów

Test zabiegu Olaplex - przeczytaj recenzję Wizażanki!

Jedna z Wizażanek miała możliwość przetestowania koloryzacji Kevin Murphy Color.Me wzbogaconej o innowacyjny system regeneracji Olaplex! Zobacz, jakie były jej wrażenia!

System pielęgnacji włosów OLAPLEX został stworzony, aby replikować oraz regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, działania wysokiej temperatury oraz uszkodzeń mechanicznych. Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów, dzięki czemu włosy są zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące. System Olaplex umożliwia radykalną zmianę koloru włosów pozostawiając je w idealnej kondycji. 

Test zabiegu Olaplex i opinia Wizażanki

Co to jest Olaplex - opinie

Włosy Wizażanki przed zabiegiem

Wizażowy konkurs dosłownie spadł mi z nieba. Miałam ogromny problem z jednolitym kolorem moich włosów. Jestem naturalnie ciemną blondynką, lecz od kilku lat farbuję włosy na bardzo jasny, zimny blond, bo w takim czuję się najlepiej. Od wielu, wielu miesięcy zmagałam się z problemem, który polegał na tym, że moje włosy od spodu za nic nie chciały się ufarbować na taki odcień, jaki aktualnie chciałam. W tym roku pierwszy raz zaszalałam ze swoimi włosami i postanowiłam je ufarbować na piękny, popielaty kolor. Ileż ja się namęczyłam, żeby uzyskać taki odcień, o jaki mi chodziło. Wydałam mnóstwo pieniędzy na maski i tonery, jednak niesforny "spód" wciąż nie chciał pokryć się wymarzonym odcieniem. Wiedziałam, że będę musiała rozjaśnić całe włosy, żeby móc się potem cieszyć srebrnymi włosami. Bałam się tego bardzo, bo dbam o swoje włosy i nie chciałam ich zniszczyć rozjaśnianiem. Dlatego też nie wahałam się ani chwili gdy koleżanka podesłała mi link do konkursu, dzięki któremu mogłam rozjaśnić włosy w bezpieczny sposób i przetestować tak bardzo zachwalany Olaplex. Czekałam na wyniki z niecierpliwością, która narastała za każdym razem gdy patrzyłam na moje odrosty oraz paskudny, zielonkawy odcień, który pozostał mi po zabawach z tonerami. W końcu stało się! Otrzymałam możliwość przetestowania zabiegu!

Nie będę ukrywać, że do Le Desir szłam bardzo zestresowana, ale również niezwykle podekscytowana. Stres jednak szybko minął gdy oddałam się w ręce pani Agnieszki, która zajęła się rozjaśnianiem moich kosmyków przy pomocy Olaplexu. Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, to to, że skóra mojej głowy prawie w ogóle nie piekła. Musze zaznaczyć, że mam bardzo wrażliwą i niestety podrażnioną skórę. Bardzo często ledwo znosiłam zwykłe farbowanie i obawiałam się, że w przypadku rozjaśniania będzie jeszcze gorzej. W tym przypadku nie odczułam żadnego dyskomfortu z czego się naprawdę bardzo cieszę. Byłam przekonana, że wyjdę z salonu z blondem na głowie i że nie będę miała możliwości wyboru mojego szalonego odcienia. A tu kolejna niespodzianka! Bez żadnego problemu mogłam sobie wybrać mój wymarzony srebrny kolor – do koloryzacji została użyta farba Kevin Murphy Color.me.  

Oczywiście nie obyło się bez małych problemów. Mój niesforny spód dalej pozostawał oporny na farbę. Całe szczęście dzięki zdolnościom i pomysłom pana Marcina z salonu Le Desir, kolor zaczął wreszcie łapać. Doszliśmy nawet do tego, co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Otóż, trzy lata temu, kiedy mieszkałam w Bułgarii na wymianie , kupiłyśmy sobie z przyjaciółką niedrogą czerwoną farbę w bułgarskim markecie. Przyjaciółka zafundowała sobie całą głowę, a mi ufarbowała ten nieszczęsny spód. Pamiętam niestety jak ciężko ten kolor schodził... I naprawdę żałuję tego "szaleństwa", bo nawet po trzech latach odczuwam jego opłakane skutki. Tak więc drogie Wizażanki, radzę, nie kupujcie farb do włosów w bułgarskich marketach :) 

Olaplex - efekty po zabiegu

Gdy po dodatkowej pigmentacji i zabawie z folią i suszarką moje włosy wreszcie całe stały się srebrne jak na prawdziwego Wiedźmina przystało, przyszła pora na wypielęgnowanie włosów Olaplexem numer 2. Aaaach, mogłabym tak cały czas... Ten zabieg to był istny raj dla moich włosów. Po wysuszeniu i wymodelowaniu włosów nie mogłam oderwać wzroku od lustra. Nie dość, że wreszcie miałam swój wymarzony kolor włosów, to jeszcze były one maksymalnie odżywione, miękkie w dotyku i przepięknie błyszczące. W prezencie otrzymałam Olaplex Hair Perfector No.3 (produkt do kupienia na www.hair2go.pl) do kontynuowania kuracji w domu oraz odżywkę Kevin Murphy i teraz moje włosy są pod najlepszą opieką, jaką mogłam sobie wymarzyć. Półtora tygodnia po zabiegu dalej mogę się cieszyć intensywnym srebrnym kolorem, moje włosy nie wyglądają na zniszczone, a ja wciąż zbieram komplementy, że wyglądają absolutnie pięknie. 

Co to jest Olaplex - opinie

Efekty po koloryzacji i zabiegu Olaplex

Co to jest Olaplex - opinie

Zabieg odbył się w warszawskim salonie Le Desir

Co to jest Olaplex - opinie

Le Desir

ul. Jasna 19
00-058 Warszawa

ledesir.pl

Olaplex - cena zabiegu

Zabieg Olaplex wykonać można wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich.
Ceny zabiegu uzależnione są od długości włosów.

Więcej informacji na: www.facebook.com/olaplexpolska i www.hair2go.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 sierpnia 2019, 22:46

Nasze propozycje