Idealnie proste włosy bez użycia prostownicy!

Fryzury, , tagi: Philips, szczotka do prostowania włosów
Poprzedni artykuł: Aktorka z "Przyjaciółek" obcięła włosy! Zrobiła to w szczytnym celu Następny artykuł: Wybierz z nami najmodniejszą fryzurę jesieni 2019 i wygraj szczotkę pr...
Jesień nie sprzyja naszym włosom. Wiatr, wilgoć, zmiany temperatury... to wszystko sprawia, że utrzymanie idealnej fryzury staje się wręcz niemożliwe! Nam udało się znaleźć genialne rozwiązanie.

Lubię, gdy moje włosy są gładkie i pełne objętości, ale nie chciałabym tracić na nie zbyt dużo czasu. Zamiast układać fryzurę, wolę w spokoju wypić poranną kawę i coś mi mówi, że nie jestem w tym osamotniona. Niestety, moje włosy nie zawsze pozwalają mi oddać się porannym rytuałom i po wysuszeniu nie układają się tak, jakbym chciała. Dodatkowo, nie sprzyja im  jesienna aura! Nie mogę ich rozczesać, plączą się, puszą, a po zetknięciu z czapką stają dęba! Poranne układnie włosów idzie w zapomnienie i moja gwiazdorska fryzura zamienia się w na szybko związany kucyk. Długo szukałam idealnego rozwiązania, więc gdy pojawiła się możliwość przetestowania nowości od marki Philips - byłam pierwsza w kolejce. Szybko okazało się, że szczotka prostująca Philips to idealna opcja dla fanek ekspresowej stylizacji włosów. Ułożenie fryzury za jej pomocą trwa zaledwie kilka chwil. Sprawdźcie same, jaki daje efekt! Obejrzyjcie nasze wideo!

Materiał powstał z udziałem marki Philips.

ZOBACZ INNE PRODUKTY MARKI PHILIPS:


Zobacz także

Nasze propozycje