Poprzedni artykuł: Julia Wieniawa ma grzywkę! Fani: 'Wyglądasz jak bliźniaczka Ani Lewand... Następny artykuł: Fryzury z brokatem na sylwestra i karnawał. Efekt "wow" w 5 minut

Tinsel hair to najmodniejsza koloryzacja na święta! Wygląda przepięknie

Choć nazwa tej koloryzacji mogłaby wskazywać na wplatanie sztucznych włosów anielskich, to jednak nie musicie się obawiać - nie chodzi o nic tak ekstrawaganckiego. Zobaczcie, na czym polega koloryzacja "tinsel".

Tinsel hair to koloryzacja, w której pragniemy otrzymać na włosach efekt maksymalnego rozświetlenia, przypominającego błyskotki we włosach. Osiąga się go za pomocą cienkich pasm połyskujących odcieni, które dają superlśniące wykończenie. Nazwa może się niektórym kojarzyć z popularną ozdobą choinkową - włosami anielskimi.

Swoją drogą, na Instagramie łatwo można znaleźć także fryzury z włosami anielskimi doczepionymi do tych naturalnych. Wolimy jednak spokojniejszą wersję z użyciem farby. Dopinki z anielskich włosów mogą kojarzyć się z kiczem, a pasma ozdób łatwo plątają się z kosmykami. Ta karnawałowa fryzura potrafi jednak wyglądać dobrze, jeśli zachowamy umiar.

Naszym zdaniem jednak zdecydowanie lepiej więc postawić na koloryzację "tinsel hair", która jest bardziej klasyczna i uniwersalna.  

Koloryzacja tinsel hair - na czym polega?

Pomysł na tę koloryzację pochodzi od Kate Reid, Global Design Director Color.Me by Kevin Murphy. Twierdzi ona, że trend na świecidełka we włosach jest idealny dla blondynek. Polega na wplataniu we włosy o chłodnym odcieniu pasemek w kolorach bieli, różu lub metalicznym. Pasma odbijają światło i nadają naturalny połysk reszcie włosów, które pod każdym kątem wyglądają inaczej, właśnie niczym anielskie włosy na choince.

Taki efekt może być dodatkiem np. do wcześniej wykonanego ombre. Przy koloryzacji "tinsel" zaleca się łączyć odcienie i aplikować asymetrycznie, dodając fryzurze naturalnego połysku. W niektórych przypadkach włosy wyglądają wręcz jak oszronione. 

Jak wam się podoba ta koloryzacja? Naszym zdaniem jest to doskonałe wyjście dla kobiet, które pragną dodać uzyskać na włosach połyskliwy, ale nie ekstrawagancki efekt.

Przypominamy jednocześnie, że jeżeli w przedświątecznej gorączce nie będziecie miały czasu na wizytę u fryzjera, a zechcecie szybko odświeżyć swój kolor, to pomogą wam szybkie, bo zaledwie 3-minutowe odżywki koloryzujące, których cena zaczyna się już od 12 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 20:30

Zobacz także

Nasze propozycje