Poprzedni artykuł: Siostry Jenner zmieniły fryzury i wyglądają jak... bliźniaczki! Zobacz... Następny artykuł: Po metamorfozie tej dziewczyny jej bliscy nie mogli powstrzymać łez......

Wydawało nam się, że już nic w koloryzacji nas nie zaskoczy ;) A jednak! Zielone włosy podbiją Instagram

Przyszłoby wam do głowy, żeby pofarbować włosy na... zielono? Nam też nie, ale za sprawą Rihanny ta koloryzacja podbija internet!

Jeśli blorange i włosy w kolorze peach emoji to dla was za mało, polecamy przyjrzeć się nowej, zaskakującej modzie. Parę dni temu w sieci pojawiły się zdjęcia Rihanny, która wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Paper Magazine. Na fotografiach piosenkarka ma... zielone włosy. Co prawda nie wiemy, czy to zmiana na dłużej czy też tylko na potrzeby sesji, ale fanki RiRi wyraźnie poczuły się zainspirowane. I nie tylko one!

Instagram zalała fala zdjęć przedstawiająca dziewczyny w zielonych włosach - w najróżniejszych odcieniach, jednak wśród nich zdecydowanie króluje koloryzacja "na Rihannę". Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się same. Jeśli chodzi o nas, ten trend kojarzy nam się trochę z "arbuzowym" farbowaniem - wygląda efektownie, ale czy jest odpowiedni na co dzień? My mamy pewne wątpliwości, ale jeśli ktoś ma ochotę - dlaczego nie :)

Co sądzicie o zielonych włosach? Zdecydowałybyście się na taką koloryzację?

Zobacz też: Niezwykłe denim hair! Zobaczcie, jak wyglądają dżinsowe włosy!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2020, 10:26

Nasze propozycje