Poprzedni artykuł: Niezwykłe denim hair! Zobaczcie jak wyglądają dżinsowe włosy Następny artykuł: Nowy trend - warkocze u... mężczyzn. Seksowne czy śmieszne?

Ten trend zaskoczył nawet nas - włosy w stylu arbuza!

Arbuzowe włosy podbijają Instagram. Uwaga - propozycja tylko dla odważnych! Ale z ta fryzurą każdy cię zauważy.

#watermelonhair to hashtag, z którym powinna się zapoznać każda kobieta, która lubi kolorowe włosy i nie boi się eksperymentować. Na czym polega koloryzacja w arbuzowym stylu? Od nasady, do mniej więcej wysokości brody (wszystko zależy od długości włosów) farbujemy je na zielony kolor. Potem stopniowo przechodzimy do różowego, czy też czerwonego (kwestia gustu). 

Zobaczcie także:  Stara technika farbowania przywróci włosom... dawny blask! Najbardziej zyskają na tym brunetki:)

Ten zestaw barw doskonale wygląda zarówno na długich, jak i krótkich włosach. Kolory te kojarzą nam się z wiosną i idealnie odświeżają look, jeżeli oczywiście ktoś może sobie pozwolić na tak szalone odcienie na głowie. 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, które mogą Was przekonać do tego trendu. Nas szczególnie zainteresowało to, jak arbuzowa koloryzacja prezentuje się na lekko pofalowanych włosach. Wyobraźcie sobie taką fryzurę plus dżinsową stylizację. Naszym zdaniem to połączenie sprawi, że poczujemy się nawet o kilka lat młodsze;) 

Jeżeli nawet nie możecie sobie pozwolić na taką koloryzację na co dzień, to może wypróbujcie ją na wypadzie na narty lub w wakacje?

Polecamy także:  "Bronde" to najczęściej wyszukiwany kolor włosów w sieci. Wygląda bardzo naturalnie i stylowo

Oto skuteczne szampony do włosów koloryzowanych:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 22:36

Nasze propozycje