Poprzedni artykuł: Masz dość siana na głowie? Umyj włosy metodą kubeczkową! Następny artykuł: Ten trend zaskoczył nawet nas - włosy w stylu arbuza!

Niezwykłe denim hair! Zobaczcie jak wyglądają dżinsowe włosy

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów
Dżinsowe włosy podbijają Instagram! I to wcale nie żart. Zobacz, komu pasuje taka fryzura.

Denim hair czyli dżinsowa koloryzacja to pomysł Cherin Choi, która prowadzi własny salon fryzjerski w Los Angeles. Gdy zdjęcie pierwszej jej klientki po takiej koloryzacji pojawiło się na Instagramie, skrzynka mailowa Cherin była stale przepełniona, a telefon cały czas dzwonił. Chętnych na dżinsowe farbowanie cały czas nie brakuje. Skąd ten pomysł? Najpierw było ogromne zainteresowanie farbowaniem włosów na szaro. Rewolucyjnym rozwiązaniem okazał się produkt Blue Mettalic Moonstone, który zbiera w sobie rodzinę wszystkich odcieni szarości i ma metaliczny blask.

Szara koloryzacja zaczęła królować na Instagramie i szybko naprawdę imponującą popularność. Koloryści uznali więc, że warto wypróbować farb w podobnym odcieniu i sięgnęli po kolory dżinsowe.

Zobacz także: Ekspresowa kuracja za 1 zł na zniszczone włosy.

Denim hair to kolor dość nieoczywisty. Mimo że pozostaje w popielatej tonacji, to na pierwszy plan wysuwa się delikatny odcień niebieskiego. Nie jest bardzo intensywny, sprawia wrażenie odrobinę przyprószonego. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to jednorazowy kaprys stylistó - marka Kevin Murphy już przygotowała specjalną kolekcję DenimOnDenim, która nawiązuje do dżinsowej koloryzacji.

Jeżeli nadal nie możecie sobie wyobrazić, jak wyglądają denim hair, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej sporo inspiracji!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 lipca 2019, 17:26

Nasze propozycje