Poprzedni artykuł: Szybkie i łatwe fryzury do zrobienia samemu - krok po kroku [WIDEO] Następny artykuł: Beyonce obcięła włosy!

4 fryzury, które będą modne w 2018 roku. Zainspiruj się!

Fryzury, , tagi: modne fryzury, NIVEA, stylizacja fryzur, modelowanie włosów, trendy 2018, NIVEA Care&Hold
Koniec roku to zawsze czas podsumowań i okazja do zmian. Sporządzając listę postanowień noworocznych, nie zapomnij o swoich włosach. Sprawdź, jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie!

Równo przycięte czy pocieniowane? Proste czy może pofalowane? Dzięki NIVEA Care&Hold wykonasz każdą z tych fryzur!

NIVEA Care&Hold to kosmetyki do stylizacji, które łączą właściwości utrwalające i pielęgnujące. Każdy z wchodzących w skład linii produktów chroni powierzchnię włosa przed wysoką temperaturą i czynnikami zewnętrznymi. Co ważne, wszystkie dają naturalny efekt, a jak zapewne zauważysz sama - naturalność to trend, który będzie dominował w 2018 roku.

1. Blunt bob

Blunt bob przypadnie do gustu zwłaszcza tym kobietom, które mają cienkie włosy. Dzięki cięciu „jak od linijki”, włosy zyskują na objętości i sprawiają wrażenie grubszych. Sama stylizacja nie jest trudna. W zasadzie wystarczy Ci niezastąpiony w wykańczaniu fryzury lakier NIVEA Care&Hold. Możesz także sięgnąć po piankę – przy jej użyciu uzyskasz delikatne fale, które wzmocnią efekt „tępego cięcia”. Warunek jest jeden - fryzura ma wyglądać „surowo”.  

Jennifer Lawrence attends the #Passengers photocall in LA #jenniferlawrence #PassengersMovie

Post udostępniony przez jenniferlawrence (@jenniferlawrencelives)

2. Romantyczny splot

Romantyczny splot to fryzura, na którą mogą pozwolić sobie tylko kobiety o długich lub półdługich włosach. Aby ją wykonać, wystarczy zaopatrzyć się w szczotkę, lokówkę, wsuwki i lakier do włosów. W pierwszym kroku podziel włosy na pojedyncze, cienkie pasma. Następnie, wydzielone kosmyki zakręć na lokówce. Jednak zanim to zrobisz, pamiętaj, aby spryskać je lakierem. Tylko wówczas osiągniesz upragniony efekt. W kolejnym kroku delikatnie rozczesz włosy, dzięki czemu fryzura będzie prezentować się bardziej naturalnie. Gdy już to zrobisz, skręć kosmyk po jednej i drugiej stronie głowy, a na koniec zwiąż oba z tyłu.

3. Idealnie wygładzone włosy

Idealnie wygładzone włosy to trend, który od dłuższego czasu lansuje Kim Kardashian. Jeżeli z natury nie masz prostych włosów, taki sam efekt uzyskasz tylko dzięki prostownicy. W trakcie prostowania używaj kosmetyków termoochronnych, jak pianka NIVEA Care&Hold. Fryzurę wykończ żelem, który okiełzna niesforne kosmyki i utrwali fryzurę.

Icee

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

4. Delikatne fale

Delikatne fale to kolejna fryzura, która wpisuje się w najnowsze trendy. Wymodelowane ten sposób włosy w niczym nie przypominają „amerykańskich fal”, które prezentują się tak, jakby pracował nad nimi sztab stylistów. Wystarczą 3 proste kroki, aby uzyskać modny, naturalny efekt: spryskaj włosy lakierem, zakręć na lokówce pojedyncze kosmyki i delikatnie je rozczesz.

Honey

Post udostępniony przez Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

Dowiedz się więcej!

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje