Poprzedni artykuł: Biedronka wypuściła własne suche szampony! Kosztują mniej niż 10 zł Następny artykuł: Przełom w stylizacji włosów! „Codzienne układanie stało się dla mnie ł...

Zwykła biżuteria jest nudna? Teraz kolczyki nosimy... na włosach

Fryzury, , tagi: biżuteria, ozdoby do włosów
Gładkie i grzeczne fryzury odchodzą w zapomnienie. Teraz włosy mają błyszczeć!

Akcesoria do włosów przeżywają obecnie renesans. Po wielu latach nieobecności frotek, spinek i mocno zdobionych wsuwek, ponownie pojawiły się na głowach. Kobiety pokochały nawet noszenie wstążek - najczęściej przewiązują nimi luźne kocyki lub warkocze. Ale wśród tych wszystkich ozdób pojawiły się jeszcze nowsze, które zdecydowanie zawrócą w głowach wszystkim wielbicielkom błysku!

Trendy 2019: Piercing włosów

Pierwszy piercing włosów pojawił się już w 2016 roku. Wtedy jednak wydawało się to dość ekstrawaganckim rozwiązaniem i trend nie chwycił. Jednak zdjęcia z pokazów na sezon wiosna-lato 2019 sugerują, że wkrótce do masowej mody mogą wejść jeszcze odważniejsze ozdoby do włosów, w postaci broszek i wielkich kolczyków. To logiczny następny krok po wielkim powrocie spinek i ozdobnych wsuwek, który obserwujemy już od kilku miesięcy.

Na pokazie Versace pojawiły się fryzury stylizowane na lata 80. z ultraobjętością. Wysoko ułożone włosy zostały ozdobione biżuteryjnymi broszkami, które odbijały światło fleszy. Z kolei Ariana Grande w teledysku do piosenki "7 Rings" miała wpięte w minikoki parę ultrabłyszczących kolczyków. I to właśnie ona ma szansę być najważniejszą propagatorką niekonwencjonalnego trendu.

Biżuteria do włosów robi wrażenie pod warunkiem, że wiemy, jak używać tego typu ozdób, aby nie wyglądały kiczowato. W naszej galerii możecie znaleźć kilka inspiracji!

Zdjęcie główne: Instagram.com/versace

Polecany film


Nasze propozycje