Poprzedni artykuł: Jennifer Lopez już tak nie wygląda! Gwiazda ścięła włosy i... jest jes... Następny artykuł: Te fyzury naprawdę postarzają! Zobaczcie te zdjęcia ku przestrodze...

Inny kolor włosów w 5 sekund? Wypróbuj ukryte farbowanie!

Blond w pracy, na imprezie wściekły róż? Nie musisz kupować peruki. Taka metamorfoza jest możliwe dzięki ukrytemu farbowaniu. O co chodzi?

Ukryte farbowanie to idealne rozwiązanie dla kobiet, które mają ochotę zaszaleć z kolorem na głowie, ale nie pozwala im na to np. praca. Bo o ile pomarańczowa fryzura świetnie będzie wyglądać na szalonej imprezie, to prezes może już na nią krzywo patrzeć... Miłośniczki odważnego farbowania mają w tym sezonie w czym wybierać - blorange, włosy w kolorze peach emoji a nawet wylansowane przez Rihannę zielone pasma to tylko niektóre z popularniejszych koloryzacji. Tym, które nie mają możliwości, by na co dzień nosić włosy w niekonwencjonalnym odcieniu, proponujemy nieoczywisty trend - ukryte farbowanie!

Co to jest ukryte farbowanie?

Hidden Colour Hair po raz pierwszy pojawił się kilka miesięcy temu, ale wraz z nadejściem wiosny zaczyna zdobywać prawdziwą popularność - siła tego trendu tkwi w nieoczywistym sposobie farbowania. Na pierwszy rzut oka włosy wyglądają zwyczajnie, jednak wystarczy, że powieje mocniejszy wiatr lub od niechcenia odgarniemy je ręką, by oczom wszystkich ukazał się, ukryty pod wierzchnią warstwą włosów, "właściwy" kolor (a nawet kilka)! Zobaczcie same:

Robi wrażenie prawda? Ukryte farbowanie to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią od czasu do czasu pokazać "pazur", ale niekoniecznie chcą lub mogą zwracać na siebie uwagę w pracy. Co ciekawe, Hidden Colour Hair tak naprawdę nie wymagają nawet farbowania - niektóre dziewczyny korzystają z gotowych doczepek w jaskrawych kolorach, które wpinają pod wierzchnią warstwę włosów.

Naszym zdaniem ukryte farbowanie to idealny pomysł na wiosenne szaleństwo - chętnie wypróbowałybyśmy je na własnych włosach :)

Co sądzicie o tym trendzie? Zdecydowałybyście się na taką koloryzację?

Zobacz też: Ten trend zaskoczył nawet nas - włosy w stylu arbuza!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:32

Zobacz także

Nasze propozycje