Poprzedni artykuł: W Rossmannie kupisz nie tylko kosmetyki. Teraz znajdziesz tam również... Następny artykuł: Niesamowita metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony 5". Jest nie d...

Mushroom blonde to idealny trend jeśli masz cienkie włosy!

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, blond włosy
Nowy odcień mushroom blonde dodaje objętości włosom. Z najmodniejszym cięcie blunt cut tworzą idealne połączenie!

Mushroom blonde to jeden z silniejszych trendów w koloryzacji zimą 2018. W przeciwieństwie do większości nowych trendów włosowych, ten wcale nie brzmi tak pysznie jak red velvet hair czy pumpkin spice hairMushroom blonde czylikoloryzacja... grzybowa, a dokładniej - pieczarkowa. Nie zachęca, prawda? Wszystkim, którzy w tej chwili wyobrazili sobie białe włosy, podpowiadamy - nie o zwykłą pieczarkę chodzi. Koloryści zainteresowali się grzybem portobello - pieczarką o brązowo-szarym kapeluszu

Grzybowy odcień blondu 

Mogłoby się wydawać, że odcień inspirowany grzybem, nie będzie wyglądał zbyt ładnie. Jednak patrząc na mushroom blond zaczynamy się przekonywać do tej koloryzacji. Odcień  jest chłodny i najlepiej prezentuje się na ombreYokasta Perez, która prowadzi salon w Rockville w stanie Maryland w Stanach Zjednoczonych, wymyśliła od zera zupełnie nowy odcień blondu.

Stylistka postanowiła zaprezentować efekt przed i po na jednej z klientek, co natychmiast podchwyciły zagraniczne serwisy beauty. I tak waśnie mushroom blonde stał się modny.

Kobieta, która zdecydowała się na metamorfozę w ciemno, to jeden ze stałych klientek salonu Perez. Zazwyczaj nosiła ciepłe kolory na włosach, ale pozwoliła na koloryzację zdecydowanie bardziej chłodną i przydymioną. Fryzjerka znacząco przeciągnęła odrost i zostawiła go w naturalnym odcieniu ciemnego brązu. Nałożyła toner, aby zniwelować niepożądane odcienie. Potem delikatnie rozjaśniła włosy, aby stworzyć efekt smoky.

Mushroom blonde to jeden z najłatwiejszych w uzyskaniu i najłatwiejszych w utrzymaniu blondów - trudno nawet spalić włosy. Z drugiej strony ta koloryzacja jest też idealną propozycją dla brunetek, które nie potrzebują drastycznej zmiany, a chcą jedynie dodać włosom nieco objętości. Zobaczcie w naszej galerii, jak to może wyglądać!

Zdjęcie główne: Instagram.com/yokii.san

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 22:19

Zobacz także

Nasze propozycje