Poprzedni artykuł: Koloryzacja "chocolate lilac" podbija Instagram. Idealna do brunetek,... Następny artykuł: Retrofryzura z lat 70. wraca! Jest zadziorna i bardzo kobieca

Barette Stacking to największy trend włosowy na 2019 rok!

Fryzury, , tagi: spinki do włosów
Akcesoria do włosów przeżywają w 2019 roku renesans. To one tworzą najmodniejsze fryzury. Zobacz, jak je nosić!

Pamiętacie te wszystkie urocze spinki do włosów, które można było kupić w każdej pasmanterii czy sklepie typu "Wszystko po 4 zł"? Mimo że kojarzą się raczej z ozdobami do włosów dla kilkulatek, teraz noszą je również kobiety. I to jak stylowo!

Trendy włosowe 2019: ozdobne spinki

W nadchodzącym sezonie biżuteria ma być widoczna - do łask wracają mocno zdobione klipsy, kilka łańcuszków zakładanych jednocześnie i wielkie pierścionki z kolorowymi kamieniami. Dlatego chyba dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, że wracamy do ozdabiania również włosów. Po latach unikania tego typu ozdób, ponownie zaczynamy je kupować. 

Piercing na włosach to teraz coś zupełnie normalnego, podobnie jak wpinanie chociażby w pół-koka dużej broszki jak na pokazie Versace. Równie modną fryzurę stworzymy także używając dziewczęcych spinek, które zdążyły przejść małą metamorfozę. Koncepcja noszenia wielu akcesoriów ozdobnych jest aktualna również w przypadku włosów. Po tym, jak tacy projektanci jak Zadig & Voltaire, Christian Siriano i Ashley Williams wysłali modelki na wybieg właśnie w spinkach, nie trzeba było długo czekać aż Instagram zaleje fala inspiracji. 

Barette Stacking to naszym zdaniem jeden z tych trendów, który już za kilka tygodni, gdy zrobi się cieplej, będzie widziany dosłownie wszędzie. Doskonale pokazuje to, jak z pozoru wykluczające się wzory, mogą świetnie razem wyglądać. W naszej galerii znajdziecie kilka inspiracji!

Zdjęcie główne: Instagram.com/leletny

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 00:55

Zobacz także

Nasze propozycje