Poprzedni artykuł: Panthenol na włosy działa cuda – jak stosować go w codziennej pielęgna... Następny artykuł: Szczotka z włosia dzika przeciw wypadaniu – za co kochamy Olivia Garde...

Jak nadać włosom objętość? Pomoże trik z TikToka ze spinką do włosów

Fryzury, , tagi: objętość włosów, TikTok
Oklapnięte włosy to wasz odwieczny problem? Znalazłyśmy sposób na to, aby raz na zawsze rozprawić się z pozbawioną objętości fryzurą.

Poznałyśmy już wiele domowych sposobów na zwiększenie objętości włosów. Nie każdemu służy jednak chociażby spryskiwanie ich piwem. Zamiast tego mamy dla was bardzo tanią alternatywę. Jedyne, czego potrzebujecie, to podłużna spinka, lakier oraz suszarka. Jak użyć tych rzeczy, aby cieszyć się pełną objętości fryzurą?

Trik na objętość włosów z TikToka

W mediach społecznościowych krąży mnóstwo trików urodowych, które okazują się całkiem przydatne. Na TikToku znalazłyśmy niedawno sposób na zakręcenie włosów na palec, a tym razem dowiedziałyśmy się, jak w niecałą minutę zbudować objętość już od samej nasady

Jak postępować?

  1. Przeczesujemy włosy i układamy przedziałek według linii cięcia. 
  2. Sięgamy po podłużną spinkę, a następnie łapiemy nią pasma włosów przy czole, po obu stronach przedziałka.
  3. Tak utrzymane włosy spryskujemy lakierem, a następnie suszymy chwilę chłodnym nawiewem.
  4. Wyjmujemy ostrożnie spinkę.
  5. Powtarzamy kroki od punktu drugiego, ale tym razem na tylnej części przedziałka.

Dla ułatwienia, obejrzyjcie również poniższe wideo, na którym widać dokładnie każdy krok:

@ch_jaesun

#헤어꿀팁#차홍헤어꿀팁#픽스하드스프레이#핀셋드라이#볼륨살리기#갸름해보이는볼륨드라이#셀프스타일링#차홍뷰티팁

♬ 우리 조금은 서툰 마음이더라도 - 크르르(krr)

Trik ze spinką pokazuje co prawda kobieta z przedziałkiem na środku głowy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby przetestować go również na innych fryzurach. Może sprawiać nieco kłopotu przy tradycyjnej grzywce, ale z grzywką na bok można sobie łatwo poradzić. Wystarczy odpowiednio (wedle powyższej instrukcji) wpiąć spinkę we włosy.

Megaobjętość na włosach można uzyskać także grzebieniem - na przykład Tangle Teezer Back-Combing Hairbrush. W desperackich poszukiwaniach kolejnych rozwiązań, warto rozważyć nawet kaligraficzne cięcie. Specjalna technika cieniowania pozwala uzyskać wyczekiwany podczas każdej stylizacji efekt. Sposób ze spinką wydaje się jednak mniej pracochłonny i w dodatku bardzo tani. Próbowałyście kiedyś w ten sposób uzyskać objętość na włosach? :) A może macie inne sposoby?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:40

Nasze propozycje