Poprzedni artykuł: Wraca nieco zapomniane cięcie. Uwaga, jest bardzo sexy! Następny artykuł: Tak taniej szczotki do prostowania włosów nie widziałyśmy. Kupicie ją...

Włosy zniszczone od suszarki? Nigdy więcej! O tym rozwiązaniu mówi już cały Instagram

Fryzury, , tagi: Glov, pielęgnacja włosów
Dzięki temu gadżetowi wysuszysz włosy bez niszczenia ich suszarką. Przy okazji rozwiążesz odwiecznym problem plątania się pasm po ich umyciu.

Do tej pory markę GLOV znałyśmy wyłącznie ze świetnych rękawiczek do demakijażu oraz usuwania maseczek pielęgnacyjnych. Pierwszy pomysł Polek, Ewy Dudzic i Moniki Żochowskiej, dosłownie rozniósł konkurencję. Teraz do sprzedaży trafi kolejny produkt tego polskiego duetu pasjonatek makijażu oraz pielęgnacji. I to wcale nie jest nowe remedium dla cery, a tym razem dla zniszczonych i zmęczonych włosów

Zdjęcie: Materiały prasowe

Rękawice do demakijażu z mikrowłókien tej marki położyły na łopatki bliźniaczo podobne produkty. Mimo ciut wyższej ceny, nieustannie sprzedają się jak świeże bułeczki. Trudno się w nich wręcz nie zakochać - są wygodne, przyjemne w dodatku i zmywają make-up wyłącznie za pomocą wody! Innowacyjne podejście zaowocowało globalnym sukcesem. Produkty GLOV są dostępne obecnie w ponad 40 krajach. Dlatego nie mogłyśmy przegapić kolejnej premiery GLOV.

Turban do włosów GLOV Hair Wrap 

Tak duży sukces zwiększa apetyt na kolejne, dlatego wcale nie dziwi nas chęć rozwijania marki. Dudzic i Żochowska stworzyły kolejny produkt, który jeszcze przed premierą rozkochał w sobie tłum kobiet (a może nawet i mężczyzn?). G Hair Wrap to alternatywa dla niszczących struktury włosów suszarek i szorstkich ręczników. Tak, te z pozoru banalne kwestie mają ogromny wpływ na kondycję pasm. I stąd właśnie innowacyjny pomysł na ich ochronę i wzmocnieniu działania nakładanych odżywek oraz masek.

Zadaniem GLOV Hair Wrap jest odpowiednie wysuszenie włosów, ale w nieco inny sposób niż do tej pory to robiłyśmy. Czepek stworzono w mikrotechnologii. Materiał jest bardzo delikatny, doskonale absorbuje wodę i przyspiesza czas suszenia włosów, nie uszkadzając ich struktury jak suszarka. Chroni je także przed łamaniem się i ocieraniem. Nie plącze kosmyków jak standardowy ręcznik frotté. Ułatwia rozczesywanie, ponieważ włosy nie są przesuszone. Można mieć go na głowie także podczas snu.

Turban GLOV Hair Wrap kosztuje 69,99 zł i można go na razie zakupić w oficjalnym sklepie online marki. Jak już tylko trafi w nasze ręce, na pewno porównamy go z niemal identycznym produktem Biovax, Hair Spa TermoCap, który debiutował na rynku latem 2018. Jednak już teraz wróżymy mu duży sukces. 

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 marca 2019, 05:14

Zobacz także

Nasze propozycje