Poprzedni artykuł: Fryzura na ślub z kosmetykami, które podbiły USA! Następny artykuł: Tę świetną maskę kupisz teraz za 9 zł. Włosy stają się po niej mocniej...

Wiemy, jakiemu kosmetykowi Kate Middleton zawdzięczna piękną fryzurę. Kupicie go w drogerii!

Kate Middleton zawsze zachwyca idealnie ułożonymi włosami... Szczególnie, kiedy prezentuje się w delikatnych falach, które ani drgną w trakcie oficjalnych wystąpień. Okazuje się, że to zasługa lakieru z drogerii.

Brytyjskie księżne to dzisiaj prawdziwe gwiazdy. Choć one same nie wypowiadają się na temat swoich kreacji czy kosmetyków, to i tak wszyscy o nich mówią. Kate i Meghan wróciły na pierwsze strony gazet za sprawą dwóch wydarzeń - narodzin trzeciego dziecka Kate i Williama oraz ślubu Markle i księcia Harry'ego. Media często zastanawiają się, jakim cudem księżne mogą się poszczycić tak nienagannym wyglądem, ale przeważnie są to informacje trzymane w tajemnicy. Jednak niedawno fryzjerka Kate Middleton spowodowała poruszenie w sieci, prezentując kosmetyk do włosów, którego używa żona księcia.

Polecamy:  Idealna sukienka na lato? Księżna Kate znalazła ją w Zarze

Fryzjerka Kate Middleton zdradza, jakich kosmetyków używa

Amanda Cook Tyler, stylistka Kate, opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego niezbędnika, w tym kolekcji szczotek i urządzeń do modelowania włosów. Nie zabrakło też kosmetyków, wśród których wyróżniał się lakier do włosów, który bez problemu można nabyć w drogeriach. Mowa o L’Oreal Paris Elnett, który ponoć tak utrwala włosy, że są one nie do ruszenia.

Niestety po tej publikacji stylistka fryzur księżnej usunęła swój profil. Czyżby zdradziła za dużo?

Jeżeli chcecie spróbować lakierów z linii Elnett, to bez problemu nabędziecie je w polskich drogeriach oraz w salonach marki. Ich cena to ok. 20 zł za 250 ml.

Mamy dla was jednak propozycje także innych, supertrwałych lakierów do włosów:

lakiery do włosów utrwalające
zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 05:58

Zobacz także

Nasze propozycje