Poprzedni artykuł: Przegląd wygodnych i modnych fryzur na lato 2014 Następny artykuł: Paul Mitchell NEURO™ - styl zaczyna się od tego co jest w środku!

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium - dla bardzo zniszczonych włosów

Celem nowej gamy produktów L'Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium jest naprawienie 100% uszkodzeń włosów podczas jednej wizyty w salonie fryzjerskim.

Produkty Absolut Repair Lipidium  są pierwszą gamą pielęgnacyjną i odbudowującą dla bardzo zniszczonych włosów. Linia wzbogacona o Lipidium Complex, głęboko odżywia włókna włosów i nadaje włosom wyjątkowo jedwabistą miękkość. Nowa gama produktów Absolut Repair Lipidium, została opracowana na podstawie szczegółowych analiz oczekiwań klientek. Produkty Absolut Repair Lipidium rewolucjonizują pielęgnację włosów, dostarczając włosom regenerujące składniki aktywne w optymalnych dawkach. Gama składa się z produktów przeznaczonych do wyjątkowo intensywnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe, widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość bez obciążania korzeni, umożliwia łatwe rozczesywanie oraz zapewnia elastyczność i szczelność komórek.

Włosy, podobnie jak skóra, składają się z warstw lipidowych, których podstawową funkcją jest zapewnianie długotrwałej ochrony. Ale włosy mogą cierpieć na niedobór lipidów, przez co stają się suche i podatne na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Podstawowym zapotrzebowaniem włosów są lipidy, które pomagają w odtworzeniu bariery ochronnej i zapewniają integralność wewnętrznych obszarów włosa. Dostępny tylko w produktach L’Oréal Professionnel, Lipidium Complex ma zadanie odpowiednio oddziaływać na poszczególne obszary włókna włosa, w zależności od stopnia jego uszkodzenia. Podstawy włókna są wzmocnione, włókno zostaje odbudowane, a jego powierzchnia uszczelniona i zabezpieczona przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Lipidium Complex, wzbogacony odbudowującymi lipidami, stanowi niezbędną tarczę zawierającą fitokeratynę i ceramidy, które rekompensują brak „cementu” międzykomórkowego i odtwarzają podstawową strukturę włosa. Kwas mlekowy przywraca spójność komórek w rdzeniu włosa i pomaga odbudować korę.

 L'Oréal Professionnel Absolut Repair Lipidium:

L'Oréal Professionnel

  • Szampon błyskawicznie odbudowujący (40zł/250ml)
  • Maska błyskawicznie odbudowująca (63zł/200ml)
  • Odżywka błyskawicznie odbudowująca (54zł/150ml)
  • Serum odbudowujące (53zł/50ml)
  • Krem termo-odbudowujący (53zł/125ml)
  • Dwufazowe serum do maksymalnej odbudowy rozdwojonych końcówek włosów (63zł/30ml)
  • Primer Repair Lipidium (81zł/6x12ml)
zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 lutego 2020, 07:21

Nasze propozycje