Poprzedni artykuł: Każda kobieta może dobrze wyglądać w krótkich włosach? Zobacz te zdjęc... Następny artykuł: Ta metoda przyspieszenia porostu włosów staje się coraz bardziej popul...

Victoria Beckham zdecydowała się na ostre cięcie. Tak krótkich włosów już dawno nie miała!

Fryzury, , tagi: krótkie włosy
Victoria Beckham, prawdziwe uosobienie klasy i kobiecości, znowu zaskakuje! Tym razem nie stylem, a fryzurą. Ale czy pasują do niej aż tak krótkie włosy?

Victoria Beckham jest znana między innymi ze swojego zamiłowania do bobów. Ta fryzura towarzyszy jej już od początku kariery. Latami eksperymentowała z kolorem i długością. Nosiła nawet doczepiane włosy. I mimo że od dłuższego czasu jest wierna czekoladowemu brązowi, to teraz wreszcie postanowiła znowu zaszaleć z długością. Jak teraz wygląda gwiazda?

Nowa fryzura Victorii Beckham

Chyba nikogo nie zdziwi, jeśli powiemy, że jest to ponownie... bob :). Ale tym razem, to naprawdę bardzo krótki bob. Jeśli tak samo jak my, bacznie śledzisz to, co pojawia się na Instagramie żony Davida Beckhama, na pewno zauważyłaś tę "subtelną" zmianę. 

Zdjęcie: Instagram; Screen z Instastories Victorii Beckham

Przez dłuższy czas Victoria nosiła włosy do ramion. Teraz zdecydowała się skrócić je aż do lini żuchwy. Subtelnie wygniecione fale nawiązują do trendu naturalności, który (przypominamy) nadal ma się świetnie i tak pozostanie aż do końca roku. A pisałyśmy o tym chociażby w naszym Trendbooku.

A w naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniała się fryzura Victorii Beckham na przestrzeni lat. Patrząc na niektóe zdjęcia, aż trudno uwierzyć, że to nadal sama osoba!

Jeżeli też chcecie pochwalić się swoją fryzurą, to pokażcie nam ją w Lookach Wizażanek w KWC

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:52

Zobacz także

Nasze propozycje