Poprzedni artykuł: Mąka żytnia na włosy w formie szamponu. Dlaczego warto stosować? Następny artykuł: Płukanki do włosów z octem Marion. Jak działają?

Viki Gabor rozjaśniła włosy. Dobra zmiana?

Viki Gabor postawiła na odważną metamorfozę i postanowiła rozjaśnić swoje piękne kasztanowe włosy. Nowy kolor to dobry pomysł?

Viki Gabor to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu młodego pokolenia. 12-latka zdobyła sławę dzięki dojściu aż do finału 2. edycji „The Voice Kids”, jednak jej kariera nabrała międzynarodowego tempa dzięki zwycięstwu 17. Konkursu Eurowizji dla Dzieci. Pomimo młodego wieku, Viki doskonale wyczuwa najnowsze trendy, stale zachwycając fanów swoimi stylizacjami, jednakże w kwestii fryzury była dotąd bardzo zachowawcza. Choć młoda artystka często uwielbia bawić się stylizacją włosów, stawiając to na wyprostowane, lśniące pasma, to hollywoodzkie fale, czy wysokie kucyki, jak dotąd pozostawała wierna swojemu naturalnemu, kasztanowemu kolorowi. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie gwiazdy wprawiło jej fanów w osłupienie. Nowy kolor włosów to dobry pomysł?

Viki Gabor zmieniła kolor włosów            

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Viki Gabor zawrzało. Nie chodzi jednak o kolejną robiącą piorunujące wrażenie kreację, czy kolaborację z inną gwiazdą (przypominamy, że obecnie największym hitem Viki jest „Ramię w ramię” we współpracy z Kayah). Jak się okazuje, korzystając z zamkniętych szkół oraz izolacji w domu, podyktowanej epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, Viki Gabor postanowiła zaszaleć i nieco odmienić swój wizerunek. Próżno szukać więc błyszczących, kasztanowych pasm, które teraz zastąpiły nieco jaśniejsze pukle w kolorze dirty brunettektóre mogła uzyskać dzięki kąpieli rozjaśniającej włosy.

Pamiętacie Mickey’a? Podczas akcji #zostanwdomu spędzam z nim mnóstwo czasu na zabawach i przytulaniu – napisała Viki Gabor.

Artystka tym samym nie tylko zakomunikowała światu swoją metamorfozę, ale również przyczyniła się do uświadamiania ludzi, że domowe zwierzęta nie roznoszą koronawirusa.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję zachwyconych fanów, komplementujących wygląd wokalistki.

Dwa słodziaki – pisze jedna z fanek.

Śliczna – dodaje inna.

Nie możesz być piękniejsza – wtóruje inna.

A co wy sądzicie o metamorfozie gwiazdy. Myślicie, że Viki naprawdę rozjaśniła włosy, a może to kwestia światła i użytych instagramowych filtrów?

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Niezależnie od tego czy to efekt światła, czy rozjaśniacza, mamy nadzieję, że fani piosenkarki wezmą z niej przykład i również pozostaną w domach.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

30 marca 2020, 20:39

Nasze propozycje