Poprzedni artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan zmieniła kolor włosów! Postawiła na bardzo d... Następny artykuł: Kolor roku 2019 Pantone na twoich włosach. Living Coral uzyskasz dzięk...

Efektowną i szybką fryzurę zrobisz za pomocą... sznurka

Fryzury, , tagi: warkocz fryzury
Efekt fryzury prosto z czerwonego dywanu gwarantowany! I pomyśleć, że do tej fantazyjnej fryzury potrzebny jest tylko ozdobny sznurek :).

Warkocze już od kilku sezonów są na topie, ale nam nadal się nie znudziły. Wyglądają naturalnie, dziewczęco, ale można z nich wyczarować również piękną fryzurę, którą i dorosłe kobiety mogą wykorzystać zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. A ponieważ okres karnawału trwa w najlepsze, wszelkie upięcia fryzur są szczególnie mile widziane. To zrobiło na nas ogromne wrażenie!

Warkocz na sznurku

Najłatwiej jest oczywiście pokręcić włosy, bo to zawsze wygląda naturalnie i nie wymaga wielkiego zachodu. Co innego upięcia - tutaj trzeba wykazać się kreatywnością i zmysłem łączenia dodatków z konkretnymi fryzurami. W innym wypadku bardzo możliwe, że efekt końcowy będzie prezentować się dość kiczowato. Tymczasem okazuje się, że nawet z charakterystycznego pół-koczka czy pół-kucyka można wyczarować coś pięknego, a zarazem skromnego.

Włosy dzielimy na dwie sekcje, a następnie z górnej części wyznaczamy tylko środek i przewiązujemy go od spodu sznurkiem. Może być w kolorze srebrnym, złotym, holograficznym czy nawet neonowym - to zawsze przyjemny dla oka i wyróżniający się akcent, który warto dopasować odcieniem do reszty stylizacji, aby nie odznaczał się nienaturalnie. 

Dalej zaplatamy warkocz według instrukcji na poniższym wideo. Tylko zobaczcie, jak w łatwy sposób można stworzyć włosowe dzieło sztuki:

Zdjęcie główne: Instagram.com/samirasjewelry

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 08:39

Zobacz także

Nasze propozycje