Poprzedni artykuł: Czerwone ombre to nowy trend jesieni! Zdecydujecie się? Następny artykuł: Opaski do włosów powracają w stylowym wydaniu. Musisz je mieć tej jesi...

Masz krótkie włosy, ale marzysz o warkoczu? To jest możliwe! Mamy 10 inspiracji z Instagrama

Nie do twarzy Wam w długich włosach, ale tęsknicie za warkoczami? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je wykonać. Zobaczcie, jak ładnie mogą wyglądać te stworzone np. z grzywki.

Od kilku lat noszę krótkie włosy. Jako mała dziewczynka miałam je oczywiście do pasa i wiele ciotek zaplatało mi z nich warkocze. Choć uwielbiam obecną, krótką fryzurę, czasem z tęsknotą patrzyłam, jak inne kobiety urozmaicają swoje uczesania plecionkami. Możecie sobie wyobrazić jakie było moje zdziwienie, kiedy w trakcie ostatniej wizyty u fryzjera, ten zaczął mi zaplatać moje krótkie włosy. Zrobiłam wielkie oczy i z ciekawością czekałam na efekt końcowy. Powstał warkocz zapleciony z mojej dłuższej grzywki. Niestety nie udało się go stworzyć z drugiej strony, ponieważ tam mam już naprawdę krótkie włosy, ale i tak byłam baaardzo zadowolona. 

Problem jednak w tym, że nie każdy umie takie warkocze zaplatać. Przydaje się lustro i przede wszystkim wprawa. Ja już planuję trenowanie w weekend, a Wy? 
Redakcyjnie zebrałyśmy dla Was kilka inspiracji z Instagrama. Zobaczcie, jakie cuda można stworzyć z krótkich włosów. 
Zapraszamy także na nasz fanpage Wizaz.pl Włosy
Foto: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 12:27

Zobacz także

Nasze propozycje