Poprzedni artykuł: Dove Oxygen & Moisture - nawilżenie + więcej objętości Następny artykuł: Sprawdźcie, które regeneracyjne odżywki w sprayu polecają Wizażanki

Większa objętość i nawilżenie włosów krok po kroku z Dove Oxygen & Moisture!

Fryzury, , tagi: Dove, maska do włosów, Odżywka do włosów, szampon do włosów, cienkie włosy
Twoje włosy są cienkie i pozbawione objętości? Ratunkiem może się okazać odpowiednia pielęgnacja. Zobacz, jak je wzmocnić krok po kroku z linią Dove Oxygen & Moisture!

Krok 1 – Sięgnij po szampon

Pierwszym etapem na drodze do większej objętości fryzury jest dokładne oczyszczanie włosów. Szampon Oxygen & Moisture z technologią Oxyfusion dzięki wyjątkowo lekkiej formule delikatnie myje i z łatwością się spłukuje, nie obciążając. Dodaje energii cienkim włosom.

Krok 2 – Użyj odżywki

Nawet cienkie włosy potrzebują odpowiedniej dawki nawilżenia. Luksusowa odżywka z technologią Oxyfusion uzupełnia działanie szamponu z tej samej linii. Dzięki lekkiej formule nawilża i delikatnie wygładza włosy, nie obciążając ich. Dodaje nawet do 95% więcej objętości*.

Krok 3 – Postaw na lekki suflet

Obawiasz się, że tradycyjna maska obciąży Twoje cienkie włosy? Zamiast niej sięgnij po Lekki suflet Oxygen & Moisture, który dzięki bogatej, napowietrzonej formule głęboko nawilża, pozostawiając włosy gładkie i jedwabiste. Lekka konsystencja sufletu nie obciąża włosów.

Krok 4 – Unieś włosy!

Aby uzyskać jeszcze większą objętość, sięgnij po Spray unoszący włosy u nasady Oxygen & Moisture, który ma postać lekkiej mgiełki. Stosowany pomiędzy myciami na suche włosy idealnie odświeża fryzurę.

*Świeżo umyte włosy szamponem Dove Oxygen & Moisture w porównaniu do włosów przetłuszczonych

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje