Poprzedni artykuł: Puszące się włosy – sposoby na ich ujarzmienie Następny artykuł: Tonowanie włosów – jak zrobić to w domu?

Wiktoria Gąsiewska w miodowo-karmelowych włosach. Co za metamorfoza!

Wiktoria Gąsiewska postawiła na odważny kolor włosów. Dobra zmiana?

Wiktoria Gąsiewska uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem - czasami stawia na sportowe lub casualowe stylizacje, a innym razem zachwyca kreacjami, których nie powstydziłaby się niejedna gwiazda Hollywood. Jednak jak dotąd w kwestii fryzury gwiazda „Rodzinki.pl” była bardzo zachowawcza.

Do tej pory zarówno na ekranie, czerwonym dywanie czy w social mediach mogliśmy podziwiać długie, lśniące, opadające na ramiona jasne włosy aktorki. I choć gwiazda TVP często bawiła się stylizacją pasm oraz rozmaitymi upięciami, decydując się na proste włosy, lub hollywoodzkie fale, to jak dotądbyła wierna swojemu naturalnemu blondowi. Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie ukochanej Adama Zdrójkowskiego wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów.

Wiktoria Gąsiewska w miodowo-karmelowych włosach

Wiktoria Gąsiewska należy do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić w mediach społecznościowych swoim życiem, nic więc dziwnego, że raz na jakiś czas na instgramowym koncie aktorki, którą śledzi ponad 883 tys. osób, pojawiają się nie tylko kulisy jej życia prywatnego, ale i zawodowego. Ostatnio gwiazda „Dance, dance, dance” postanowiła pochwalić się fanom efektami sesji zdjęciowej ze znaną i cenioną fotografka Bromboszcz.

Uwagę zwraca nie tylko zachwycający rozświetlony makijaż gwiazdy w stylu dumpling skin, wyszukane stylizacje, perfekcyjnie ułożone fale, lecz… kolor włosów aktorki. Próżno tu szukać jasnego naturalnego blondu, który jest znakiem rozpoznawczym Wiktorii Gąsiewskiej. Zamiast tego mamy miodowo karmelowe włosy z odcieniami orzecha laskowego w stylu caramel drizzle.

Fani aktorki jednak szczególnie zachwycili się fotografią na której Wiktoria pozuje w artystycznym makijażu z bogatymi biżuteryjnymi akcentami w postaci nieregularnie doklejonych do twarzy kryształków.

Wow – nie poznałam – pisze jednak z fanek.

Wygląda Pani jak milion dolarów – dodaje inna.

Rewelacja – pisze inna.

I choć wydawać by się mogło, że nowy odcień włosów to efekt pracy kolorysty, musimy was rozczarować. Zachwycający miodowo-karmelowy odcień, to jedynie gra światła i nałożenia odpowiednich filtrów. Niemniej musimy przyznać, że w takim odcieniu Wiktoria wygląda zniewalająco.

Co sądzicie o takim kolorze włosów. Wiktoria Gąsiewska powinna na dobre się na niego zdecydować?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2020, 13:09

Nasze propozycje