Poprzedni artykuł: Magiczny szampon na porost włosów, który w ciągu tygodnia przyspiesza... Następny artykuł: Ewelina Lisowska zmieniła fryzurę. Zrobiła sobie grzywkę!

Kylie Jenner pokazała swoje prawdziwe włosy! Zdradziła też szokujący sekret...

Kylie Jenner pochwaliła się swoimi naturalnymi włosami. Przy okazji zdradziła, kiedy zaczęła je przedłużać. Nie uwierzycie, ile miała wtedy lat!

Siostry Kardashian-Jenner zdecydowanie nie są naturalnymi pięknościami. Twarz Kim Kardashian w zasadzie się nie rusza, Kourtney ma sztuczne piersi, Khloe skorygowała sobie nos, a Kylie Jenner od dawna powiększa sobie usta. Nawet podobno najbardziej naturalna ze znanych sióstr - modelka Kendall Jenner - poddała się co najmniej trzem zabiegom medycyny estetycznej. Wobec tak poważnych ingerencji w wygląd, nie powinna nas szokować informacja, że Kylie Jenner regularnie przedłuża i zagęszcza sobie włosy. Nie spodziewaliśmy się jednak, że zaczęła to robić tak wcześnie!

Od jak dawna Kylie Jenner przedłuża sobie włosy?

Kylie opublikowała na Instagramie króciutki filmik, który nakręciła w łazience zaraz po wyjściu spod prysznica. Widać na nim 22-latkę owiniętą ręcznikiem i ze świeżo umytymi, sięgającymi obojczyków włosami. I właśnie do wyglądu tych ostatnich odniosła się celebrytka, pisząc:

Nie miałam moich prawdziwych włosów tak długich, odkąd miałam 15 lat.

Kylie dość często eksperymentuje z fryzurą, ma sporą kolekcję peruk, a swoje naturalne włosy miała od dłuższego czasu ścięte na dość krótkiego boba. Ale na początku swojej kariery, czyli odkąd jako 10-latka zaczęła występować w reality show "Z kamerą u Kardashianów", Jennerka zawsze miała długie i gęste włosy. I taką samą fryzurę miała także jako 15-latka. A to oznacza, że włosy nastoletniej Kylie były sztuczne

Fot.: ONS

Naszym zdaniem Jenner za wcześnie zaczęła nosić doczepy. Przedłużanie i zagęszczanie włosów nie jest obojętne dla ich zdrowia. W skrajnym przypadku może doprowadzić do tak zwanego łysienia trakcyjnego. Dochodzi wtedy do utraty włosów na skutek ucisku i podrażnienia mieszków włosowych. Czegoś podobnego, doświadczyła już starsza siostra Kylie, Kourtney, która po jednym wieczorze z kucykiem na czubku głowy miała później w jego miejscu łysy placek.

Zobacz także: Czy Kylie Jenner przeszła operację plastyczną? Celebrytka oficjalnie się tego wypiera...

Długotrwałe noszenie doczepów to dla włosów spore obciążenie, a Kylie Jenner z krótkimi przerwami przedłuża i zagęszcza sobie fryzurę od co najmniej 7 lat... To dość ryzykowne!

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 11:22

Nasze propozycje