Poprzedni artykuł: S.O.S. dla wysuszonych słońcem włosów - uratuje je produkt z twojej...... Następny artykuł: Ta zielona maseczka nadaje blasku i mocno odżywia nawet najbardziej zn...

Nigdy byśmy nie przypuszczały, że ten kolor blondu będzie kiedykolwiek modny

Fryzury, , tagi: blond włosy
Brassy blonde, czyli kolor włosów, którego nienawidzi naprawdę wiele kobiet, nagle stał się bardzo modny. Ten trend ułatwi nam życie!

Do tej pory zawsze myślałyśmy, że ten odcień trzeba z włosów niwelować. Ale jak widać nawet ta najbardziej nieudana blond koloryzacja może się okazać najmodniejszą. I mimo że w ostatnim czasie to raczej platynowy blond był na fali, teraz ten wpadający w żółte tony jest na pierwszym miejscu.

Żółty blond - które gwiazdy go nosiły?

Okazuje się, że teraz wcale nie będziemy musiały nad tym za bardzo myśleć. A to dlatego, że najmodniejszy kolor włosów na lato to ten, który przypomina dawne fryzury Marilyn Monroe czy Pameli Anderson jeszcze z czasów "Słonecznego Patrolu".

Dyrektor kreatywny marki Bleach London, Alex Brownsell, otwarcie przyznał, że powinnyśmy zrezygnować z tonerów, niebieskich oraz srebrnych szamponów i pozwolić naszemu blondowi zżółknąć. Dla nas ten pomysł wydaje się być dość szalony ;). Bo przecież latami starałyśmy się unikać tego włosowego koszmarku, a tu nagle wszystko zaczyna się zmieniać.

Z kolei Melanie Smith stylistka fryzur marki Josh Wood zdradziła, że ciepłe blondy pasują większości kobiet o różnej karnacji. Ale czy na pewno? Dobranie odpowiedniego koloru blondu do karnacji wcale nie jest takie proste. 

W naszej galerii możesz zobaczyć zdjęcia przed i po "ochłodzeniu" włosów. Różnica jest ogromna, ale teraz już chyba wcale nie będziemy musiały się tym aż tak przejmować :). Wolisz jednak zostać przy platynowym blondzie? Pokaż nam zdjęcie swojej fryzury w Lookach Wizażanek i podpowiedz innym, jakich kosmetyków do pielęgnowania koloru używasz.

Zobacz także:Poznaj wyniki testu nowości od Botanicals Fresh Care. To prawdziwy HIT!

Farbujesz włosy? Koniecznie przetestuj te kosmetyki:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2020, 09:42

Nasze propozycje