Poprzedni artykuł: Powstała zupełnie nowa formuła suchego szamponu. Teraz jest przezroczy... Następny artykuł: Sarsa zdecydowała się na radykalną zmianę! Już nie nosi rogów...

Nie przepadasz za blondem? Wiosną postaw na odcień lavender gray!

Fryzury, , tagi: farbowanie włosów, trendy 2019
Od początku roku wyszukiwanie lawendowych włosów w serwisie Pinterest wzrosło o 1077 procent. To po prostu będzie hitowa koloryzacja!

Jeśli choć odrobinę śledzisz trendy włosowe, na pewno wiesz, że blond zdominował już kolejny sezon. Najbardziej popularny jest ten platynowy, ale niedawno pochwały zaczęła zbierać również jego skandynawska wersja. Jednak wśród tych typowo słowiańskich odcieni pojawił się kolor, który jest ich zupełnym przeciwieństwem - nareszcie coś dla szatynek i brunetek!

Włosy w kolorze przydymionej lawendy

Lawendowo-szare włosy to dokładnie to, co możecie sobie wyobrazić po przeczytaniu nazwy tego koloru: dymno-szara baza z lawendowym poblaskiem. Ilość fioletu może zmieniać się w zależności od naturalnego koloru włosów. Jeśli wcześniej zrobiłaś sobie pasemka albo nadal modne ombre czy sombre, tym lepiej dla ciebie! Radzimy położyć na taką koloryzację lawendową farbę, ponieważ to pozwoli uzyskać dużo ciekawszy efekt. Odcień nabierze głębi i przez to świetnie wykonturuje fryzurę

Stephanie Brown, mistrzyni koloryzacji w salonie IGK Soho w Nowym Jorku podpowiada, że najbardziej na tę koloryzację powinny uważać naturalne i farbowane blondynki. Dlaczego?

Upewnij się, że na włosach nie ma żółtych odcieni. W przeciwnym razie stracisz prawidłowy odcień tych pastelowych kolorów. Sprawdź, czy wybrany przez ciebie fryzjer ma dobre opinie i czy potrafi zrobić siwe lub platynowe włosy. Wtedy będziesz mieć pewność, że poradzi sobie z lawendą - mówi Stephanie Brown.

Nadal nie jesteś przekonana do tego odcienia włosów? Zajrzyj do naszej galerii i zobacz inspirujące fryzury z przydymioną lawendą w roli głównej! :)

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 17:02

Zobacz także

Nasze propozycje