Poprzedni artykuł: Fryzjer wysłał list gończy za klientką bo... wyszła z salonu z farbą n... Następny artykuł: Ta maska to ratunek dla żółtego blondu. I nie jest fioletowa, a... cza...

Włosy w kolorze pumpkin pink to hit na jesień!

Fryzury, , tagi: koloryzacja włosów, trendy 2019
Włosy w kolorze waty cukrowej to jeden z nieprzemijających trendów. Tym razem modny staje się różowo-pomarańczowy odcień.

Ashlee Simpson to zapomniana już nieco gwiazda, ale ma ona świetne wyczucie trendów. Ostatnio zdecydowała się na przefarbowanie włosów na jeden z kolorów, który zawsze wraca jesienią oraz wiosną. Tym razem jednak ta bardzo modna koloryzacja ma także delikatnie pomarańczowy podton. Nic dziwnego, że nazywa się "pumpkin pink".

Kolorowe włosy na jesień 2019

Mówiło się już jakiś czas temu, że różowo-złote włosy odchodzą w zapomnienie, ale to bajka. Oprócz blondu, to jedna z najpopularniejszych koloryzacji. Takie odcienie włosów są jak wspomnienie pięknej pogody i w pewnym sensie rekompensuje jesienną szarugę. Słynne "rose gold hair" zyskują co jakiś drobne unowocześnienie. Tym razem chodzi o pastelowo-pomarańczowe akcenty, które wprowadziła do fryzury kolorystka Ashlee Simpson.

Riawna Capri to kolorystka odpowiedzialna za metamorfozę Ashlee Simpon. Jej nowy kolor włosów postanowiła określić mianem "pumpkin pink". Aby osiągnąć efekt widoczny na zdjęciu użyła pigmentów w kolorze różowego złota, brązu oraz różu w odcieniu rumieńców. Zmieszała je wszystkie z odżywką, a następnie nałożyła na suche włosy na 20 minut. Dlaczego akurat w taki sposób? Ponieważ wspomniane pigmenty nie działają jak farba i zmywają się po kilku myciach. To zatem świetna alternatywa dla permanentnego farbowania.

Jak zrobić koloryzację pumpkin pink w domu?

Taką samą koloryzację możecie wyczarować również w domu. Wystarczy, że użyjecie szamponetki lub maski koloryzującej, która natychmiast zmieni odcień pasm. Zwłaszcza, że widok kolorowych włosów przestaje już dziwić jak jeszcze kilka lat temu. Stają się tak samo normalne, jak blondy czy brązy. Niektórzy decydują się tylko na pasemka, drudzy wyłącznie na kolorowe końcówki włosów, a inni idą na całość i farbują całą czuprynę.

A wy na jaką opcję mogłybyście się zdecydować? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/riawna

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

11 listopada 2019, 16:43

Nasze propozycje