Poprzedni artykuł: Prosta sztuczka! Wystarczy woda, szklanka i... w 10 sekund przekonasz... Następny artykuł: Ten genialny trik blogerki odmieni wasze życie :) Ogłaszamy koniec ele...

Gorset we włosach? To nowy trend prosto z wybiegu! I wiemy, jak to zrobić :)

Kłosy, dobierane, francuskie… Warkocze mają wiele postaci, ale obok tego najnowszego uroczego trendu po prostu nie możemy przejść obojętnie.

Jeśli znudziły Ci się już zwykłe warkocze mamy dla Ciebie pomysł na urozmaicenie tej prostej fryzury. Wystarczy, że wybierzesz wstążkę w ulubionym kolorze i przełożysz ją przez włosy. Takie uczesanie z powodzeniem możesz wykorzystać chociażby podczas ślubu. Delikatnie zapleciony warkocz, przez który będzie przechodzić biały lub koronkowy materiał, z pewnością zwróci uwagę wszystkich gości.

To samo proponujemy wszystkim kobietom, które wybierają się na zabawę Halloweenową. Wystarczy pokryć materiał fluorescencyjną farbą (lub po prostu wybrać neonowy kolor wstążki) i pozwolić jej wyschnąć. Kiedy pojawisz się na parkiecie, Twoje włosy z daleka będą rzucać się w oczy. Jest o też świetny pomysł na fryzurę dla dziewczynek - już wyobrażamy sobie ich zachwyt, kiedy jako kisężniczka Elza wkraczają z takim warkoczem na bal:).

Dla tych z Was, które marzą o odwzorowaniu takiego warkocza, proponujemy obejrzenie filmiku instruktażowego, który pojawił się w serwisie YouTube. Dzięki temu dowiesz się, jak uzyskać efekt wiązania „włosowego gorsetu”.

A skąd wziął się pomysł na takie warkocze? Podczas Tygodnia Mody w Vancouver modelki prezentowały kolekcje właśnie w takich fryzurach.

Co myślicie o takim warkoczu? Zobaczcie więcej inspiracji w naszej galerii. 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 20:03

Zobacz także

Nasze propozycje