Poprzedni artykuł: Nowy trend w pleceniu warkoczy. Teraz mają wyglądać, jak... DNA Następny artykuł: Włosy mocniejsze po 2 tygodniach? To możliwe dzięki temu produktowi!

Ryzykowna fryzura Alicii Keys - kiedyś obciachowa, dziś wraca do łask?

Fryzury, , tagi: fryzura na boba, Alicia Keys
W latach 90. była hitem, później symbolem kiczu, a teraz znowu zachwyca! Czy dzięki Alicii Keys wygolony bob znów stanie się supermodny?

Ten rodzaj fryzury jest wręcz ponadczasowy. Pasuje każdej kobiecie, a na przestrzeni lat pojawiło się całkiem sporo odsłon. To po prostu musi być bob! Co sezon to właśnie on jest jedną z najczęściej wybieranych fryzur, ale efekt końcowy różni się w zależności od wykorzystanego stylu cięcia.

Tym razem jednak chodzi o tego najbardziej obciachowego, który podobał się chyba wszystkim kobietom, ale jednak nie każdej pasował. Mocno wygolony kark, włosy obcięte pod ostrym kątem i mocne cieniowanie - to znaki rozpoznawcze boba z lat 90. I właśnie styl cięcia jest kluczem do sukcesu, bo to od niego zależy czy kobiecie bob będzie pasował, czy jednak nie. A ten jest bardzo ryzykowny. Mimo to wraca! I to w jakim stylu!

Zobacz także:Nowy trend w pleceniu warkoczy. Teraz mają wyglądać, jak... DNA!

Mocno wygolony bob z ostrym cięciem znów modny?

Alicia Keys jest według nas ikoną - muzyki i świata beauty. To wokalistka, której piosenki do tej pory nucimy pod nosem. Kiedyś uwielbiała mocny, szczególnie niebieski makijaż. Ale teraz zdecydowanie bardziej lubi look saute. W 2016 roku artystka przestała się malować, czym wywołała oczywiście spore zamieszanie. Teraz ponownie jest na językach mediów z całego świata. Tym razem z powodu fryzury. 

Po długich i kolorowych warkoczach wokalistki nie ma śladu. Jest to sporym zaskoczeniem, ponieważ biorąc pod uwagę fakt, że to jeden z najtrudniejszych do obcięcia rodzajów boba oraz typ włosów Keys, to mogło się skończyć prawdziwą katastrofą. Tak krótkie i charakterystyczne cięcia mają tendencję do ogromnego puszenia się. Tymczasem Alicia wygląda wręcz obłędnie!

Na zdjęciu powyżej widać, że tył fryzury został mocno wygolony, a jedna ze stron jest zaczesana. Również przedziałek został przesunięty z środka na prawą stronę. Dzięki takiemu małemu trikowi można stworzyć iluzję, a optyczne zagęszczenie włosów zawsze się przydaje. 

Ten bob zupełnie różni się od blunt boba, gdzie końcówki włosów wyglądają jak tępe cięcie. W przypadku fryzury Alicii Keys stawiamy przede wszystkim na objętość, solidnie uniesienie od nasady. Taki efekt zagwarantuje nam suszenie włosów głową w dół lub suszenie ich na okrągłą szczotkę. 

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda na innych kobietach:

Zdjęcie: Pinterest.com; Pinterest.com; Pinterest.com

Zdecydowałybyście się na taką fryzurę czy wciąż kojarzy wam się z obciachem?

Zdjęcie główne: Instagram.com/aliciakeys

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 kwietnia 2020, 09:50

Nasze propozycje