Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: Low Shampoo Krem Myjący 3 w 1 od Elseve. Czym się różni... Następny artykuł: Trzy najważniejsze trendy beauty Oscarów. Wszystkie możesz wypróbować...

Gratka dla fanek farb do włosów Olia: zostań ambasadorką marki i wystąp w spocie reklamowym!

Fryzury, , tagi: Garnier, konkurs, Garnier Olia, Zostań Ambasadorką Olii, casting Garnier Olia
Jesteś wielbicielką Olii? Opowiedz nam za co ją pokochałaś i wystąp w najnowszej kampanii reklamowej marki!

Używasz farb do włosów Olia? W takim razie nowa akcja marki jest skierowana właśnie do ciebie! Garnier Olia poszukuje dziewczyn o różnych kolorach włosów, a także różnych osobowościach i historiach!

Co wyróżnia produkty do koloryzacji marki Garnier Olia? Przede wszystkim idealne połączenie efektywności i bezpieczeństwa. W farbach do włosów Olia od Garniera  odżywcze olejki znajdują się nie tylko w odżywce (jak w przypadku większości produktów), lecz przede wszystkim w samym kremie koloryzującym. Unikalna formuła kremu koloryzującego Garnier Olia nie zawiera amoniaku i składa się w 60% ze skoncentrowanych olejków kwiatowych, dzięki którym barwniki są niemalże „wtłaczane” w głąb włosa. Efekt? Maksymalnie nasycony, długotrwały kolor (także w przypadku siwych włosów) i lśniące, idealnie odżywione włosy! 

Jak możesz zostać ambasadorką Garnier Olia?

Aby wziąć udział w konkursie-castingu, nagraj wideo, w którym opowiesz swoją historię z Olią, odpowiadając na poniższe pytania:

1. Dlaczego farbujesz włosy? 

2. Jak długo używasz Olii? 

3. Dlaczego wybrałaś właśnie Olię? 

4. Co sprawiło, że pokochałaś Olię? Czy był to jakiś szczególny moment w Twoim życiu? 

5. Czy mogłabyś opisać swoje włosy po koloryzacji z Olią? 

6. Jak przekonałabyś koleżankę do wypróbowania farby Olia?

Zamieść wideo na stronie www.AmbasadorkiOlia.pl. W wyniku castingu zostaną wyłonione 4 Ambasadorki Olii, które wezmą udział w kampanii reklamowej marki

Konkurs jest skierowany do użytkowniczek Olii w każdym wieku, jedyny warunek to skończone 18 lat. 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje