Poprzedni artykuł: Masz zdrowe włosy? Zrób Test Igły! Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły kosmetyki do włosów Elseve Magiczna Moc...

Wyniki konkursu: wygraj nową lokówkę Tulip Easy Natural marki Philips!

Fryzury, , tagi: Philips, konkurs
Nowa lokówka Tulip Easy Natural marki Philips pozwala w prosty sposób stworzyć piękne naturalnie wyglądające fale i loki, nawet z tyłu głowy. Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś!
Anna Dereszowska Tulip Easy Natural Philips

KONKURS

Marzysz o pięknych, naturalnie wyglądających lokach? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 lokówek Tulip Easy Natural od marki Philips!

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy

2. Wypisz 3 słowa kluczowe charakteryzujące lokówkę Tulip Easy Natural

3. Dodatkowo napisz, dlaczego właśnie Ty chciałabyś ją wygrać

4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem

 

Nagrody

5 x lokówka Tulip Easy Natural marki Philips

Tulip Easy Natural Philips

Jeśli masz proste włosy i uwielbiasz naturalnie wyglądające loki, pewnie wiesz, że niełatwo osiągnąć taki efekt. Szczególnie rano, gdy się spieszysz i masz do dyspozycji tylko kilka minut, potrzebujesz czegoś naprawdę poręcznego, co pomoże Ci stworzyć naturalne loki, także z tyłu głowy. Rozumiejąc tę potrzebę Philips stworzył lekką i łatwą w obsłudze lokówkę o wyjątkowym kształcie tulipana, która zdecydowanie ułatwia tworzenie fal wyglądających tak naturalnie, jakby ich ułożenie nie wymagało żadnego wysiłku.

Anna Dereszowska Tulip Easy Natural Philips

Naturalne, piękne fale jedną ręką

Tworzenie fal i loków przypomina podkręcanie wstążeczki podczas pakowania prezentów. Zacisk i płytki grzejne lokówki Easy Natural automatycznie przytrzymują pasma włosów podczas układania, dzięki czemu można zakręcić loki jedną ręką, a następnie pojedynczym ruchem odwijasz pasmo, które staje się podkręcone. I tak szybko możesz uporać się ze wszystkimi pasmami. Problemów nie sprawią Ci nawet włosy z tyłu głowy. Nie musisz też obawiać się, że się oparzysz - płytki grzejne mają zabezpieczenie przed dotknięciem, więc nie trzeba się martwić o przypadkowe oparzenia. Lokówka jest ponadto lekka i bardzo poręczna. Jej wąski uchwyt i niewielkie wymiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą na wakacje czy wyjazd służbowy. Zobacz, jak Anna Dereszowska z łatwością robi fale jedną ręką!

Bezpieczna dla włosów

Co bardzo ważne, nowa lokówka Tulip nie zniszczy Twoich włosów! Ochronna powłoka ceramiczna zastosowana na płytkach lokówki zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i jest mniej szkodliwa dla włosów, które pozostają miękkie i lśniące. Dodatkowo temperatura 200°C stosowana przez profesjonalistów gwarantuje dobre rezultaty nawet w przypadku grubych włosów i jest dla nich zdecydowanie mniej szkodliwa.

Sprawdź, jak Anna Dereszowska robi loki jedną ręką przy pomocy lokówki Tulip Easy Natural

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie marki Philips:

http://www.philips.pl/c-p/BHH777_00/lokowka-easy-natural?origin=4_pl_pl_tulip_ofeminin____iii

Lista laureatów:

Maria S., Rybnik
Martyna B., Kielce
Anna B., Łódź
Jolanta K., Zduńska Wola
Katarzyna B., Siedlce

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje