„Kosmetyki idealne dla długich włosów”. Seria Dream Long marki Elseve już przetestowana!

Fryzury,
,
, tagi: Elseve, Elseve Dream Long
Poprzedni artykuł: Paulina Sykut zmieniła fryzurę. Nowy kolor włosów i cięcie odjęły jej... Następny artykuł: Tatiana Mindewicz-Puacz ma nowy kolor włosów! Wybór zdecydowanie nietr...
Masz długie włosy? A może jesteś na etapie ich zapuszczania? W obu przypadkach sprawdzi się gama Dream Long od Elseve! Poznaj wyniki testu.

Chciałabyś mieć długie włosy, ale z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie ich zapuścić? Być może problem leży w tym, że twoje włosy są zniszczone. Stosowanie urządzeń elektrycznych oraz farbowanie często je osłabia. W efekcie mogą się kruszyć i łamać. Podcięcie rozdwojonych końcówek lub, w zależności od tego, w jakiej kondycji są włosy, drastyczne obcięcie to nie jedyne rozwiązanie – nie, odkąd na rynku pojawiła się seria Dream Long marki Elseve. Znajdziemy w niej trzy kosmetyki: Szampon Odbudowujący, Odżywkę Rozplątującą oraz No Haircut Cream. Wszystkie regenerują i wzmacniają włosy. Są przeznaczone nie tylko dla kobiet, które dopiero je zapuszczają, ale także dla tych z nas, które uzyskały już wymarzoną długość.

Czy zestaw Dream Long spełnił oczekiwania użytkowniczek Wizaz.pl? 9 na 10 z nich zadeklarowało, że tak!

Kosmetyki do włosów Dream Long od Elseve – wyniki testu

Aż 98% Recenzentek twierdzi, że Szampon Odbudowujący dokładnie oczyszcza włosy.

Dodatkowo, 9 na 10 dziewczyn przyznaje, że szampon wspomaga ich regenerację.

Drugi z przetestowanych produktów, Odżywka Rozplątująca, swoją nazwę zawdzięcza temu, że pomaga błyskawicznie rozczesać włosy – potwierdza to aż 97% Wizażanek!

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl uważa, że dzięki odżywce włosy są widocznie zdrowsze.

Recenzentki wysoko oceniły także No Haircut Cream. Według aż 84% z nich kosmetyk scala rozdwojone końcówki.

8 na 10 dziewczyn jest zdania, że za sprawą przetestowanego produktu włosy przestają się rozdwajać i łamać.

Oprócz tego, niemal wszystkie Wizażanki – aż 97% – zgadzają się ze stwierdzeniem, że No Haircut Cream ułatwia stylizację.

Dream Long od Elseve – wybawienie dla długich włosów!  

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl przyznaje, że produkty z gamy Dream Long są idealne do pielęgnacji długich i wymagających włosów.

Aż 94% Recenzentek poleci zestaw Elseve Dream Long przyjaciółce.

9 na 10 dziewczyn po zakończeniu testu ponownie sięgnie po nowe kosmetyki marki Elseve.

Nowe produkty od Elseve jak zwykle przykuwają uwagę swoimi opakowaniami. Poza tym pięknie pachną i naprawdę działają. Moje włosy w końcu się nie plączą, a ich kondycja jest zdecydowanie lepsza. Na pewno jeszcze sięgnę po tę serię – 11paoolace11.

Produkty z serii Dream Long naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu. Włosy są zdrowsze, lśnią, a przede wszystkim końcówki się nie łamią i nie rozdwajają. Kosmetyki są bardzo wydajne, nawet przy długich włosach (…) – katarzyna1881.

Jestem bardzo zadowolona z produktów Dream Long, ponieważ moje włosy wreszcie odżyły. Dzięki nim są wzmocnione. Rozczesywanie po umyciu jest znacznie łatwiejsze! – Waniliova.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 99 kobiet w dniach 09.04.2019-02.05.2019 r.

materiał powstał we współpracy z marką Elseve

zdjęcia: mat. prasowe

Produkty Elseve Dream Long w KWC:


Nasze propozycje