Na tę nowość czekałyśmy! Producent obiecuje „natychmiastową transformację włosów”

Fryzury, , tagi: odżywka do włosów, Elseve, Elseve Rapid Reviver
Poprzedni artykuł: Sposób na żółte włosy - dzięki temu kosmetykowi twój blond zawsze będz... Następny artykuł: Twoje włosy są suche i zniszczone po zimie? Wiemy, jak szybko poprawić...
Przetestowałaś już setki odżywek, ale w dalszym ciągu nie znalazłaś tej jedynej? Sprawdź, jakie rozwiązanie dla włosów farbowanych, suchych oraz zniszczonych proponuje marka Elseve.

W przypadku większości z nas nie wystarczy szampon, aby wygładzić włosy czy nadać im blask. Warto dodatkowo stosować odżywkę, która pomaga w rozczesywaniu oraz poprawia ich kondycję i wygląd. Powinny wziąć to sobie do serca w szczególności osoby mające włosy z tendencją do przesuszania, gdyż przez ich codzienne mycie problem może się nasilić. Odżywkę z pewnością muszą włączyć do swojej pielęgnacji także posiadaczki włosów zniszczonych lub osłabionych w wyniku farbowania.

Nie trać nadziei, jeżeli wypróbowane przez ciebie dotąd produkty nie przyniosły oczekiwanych efektów. Na początku tego roku w drogeriach pojawiła się nowość od marki Elseve - skoncentrowana odżywka Rapid Reviver. Czym kosmetyk różni się od innych dostępnych rozwiązań i co sądzą o nim Wizażanki?

Skoncentrowana odżywka Elseve Rapid Reviver - opinie Wizażanek

Skoncentrowana odżywka Elseve Rapid Reviver spełnia oczekiwania aż 99% recenzentek! Zdecydowana większość użytkowniczek, bo aż 96% z nich, przyznaje, że dzięki kosmetykowi włosy są odżywione i mocniejsze. Tyle samo dziewczyn potwierdza, że testowany produkt nie obciąża włosów.

Odżywka ma też inne zalety. Aż 96% Wizażanek docenia, że działa natychmiast - bez konieczności trzymania jej na włosach. Tym samym według 9 na 10 recenzentek kosmetyk pozwala zaoszczędzić czas.

Wyniki testu są najlepszym dowodem na skuteczność produktu. Aż 91% użytkowniczek ocenia, że jest silniejszy niż klasyczka odżywka do włosów. 9 na 10 dziewczyn deklaruje, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po odżywkę. Niemal wszystkie, bo aż 97%, polecą kosmetyk swoim bliskim.

Jak Wizażanki oceniają poszczególne produkty z serii Elseve Rapid Reviver?

Skoncentrowana odżywka Color-Vive zawiera pielęgnujące serum z aminokwasem i witaminą E, opracowane z myślą o włosach farbowanych. Odżywia je po koloryzacji i wzmacnia. 

Nie sądziłam, że odżywka do włosów farbowanych może przynieść tak wiele innych korzyści. Kolor moich farbowanych włosów jest intensywniejszy, błyszczą się i wyglądają bardzo zdrowo, końcówki są scalone i nie wyglądają na zniszczone - fullheaven.

Kolejny z testowanych produktów, skoncentrowaną odżywkę Magiczna Moc Olejków, wzbogacono o serum z aminokwasem i olejkiem z jojoby. Dzięki temu zapewnia włosom optymalny poziom nawilżenia i zapobiega ich przesuszaniu.

Stosuję ją codziennie, nakładam na chwilę, rozczesuję włosy i spłukuję. Włosy są niesamowicie miękkie, wygładzone, błyszczące, ale nie obciążone. Cudowna odżywka - a_rymska.

Skoncentrowana odżywka Total Repair 5, obejmująca serum z aminokwasem i witaminą E, w widoczny sposób poprawia stan włosów zniszczonych - bez ich obciążania.

Po pierwszym użyciu moje włosy były lekkie i odżywione. Czułam się jakbym przed chwilą wyszła od fryzjera. Do tego prawdą jest, że nie ma potrzeby trzymania jej długo na włosach, by osiągnąć pożądany efekt. Ja trzymam ją max. 2 minuty i to wystarcza by dobrze się rozczesywały - Marlena1309.

Wizażanki potwierdzają wszystkie zapewnienia producenta. Jeżeli nie znasz jeszcze nowości od marki Elseve, zachęcamy do przetestowania!

materiał powstał we współpracy z marką Elseve

zdjęcia: mat. prasowe

Odżywki Elseve Rapid Reviver


Nasze propozycje