Sprawdź, jak Wizażanki oceniły szampony i odżywki Fructis HAIR FOOD od Garnier

Fryzury,
Poprzedni artykuł: Co to jest włosing i na czym polega? Następny artykuł: Piotr Stramowski już tak nie wygląda. Teraz jest nie do poznania Advertisement Advertisement
Czy wiesz, że linia HAIR FOOD od Garnier to już nie tylko maski, ale także szampony i odżywki? Sprawdź ich skuteczność i i skomponuj ,menu’ dla swoich włosów.

Kupując produkty do pielęgnacji, zawsze czytasz etykiety i sprawdzasz, czy zawierają składniki pochodzenia naturalnego? W takim razie zachęcamy cię do zapoznania się z wynikami testu nowych szamponów i odżywek marki Garnier. HAIR FOOD ,menu’ to najlepszy dowód na to, że naturalność może łączyć się ze skutecznością! Wszystkie produkty są w aż 98% stworzone ze składników pochodzenia naturalnego, a butelki – w 50% wykonane z plastiku z recyklingu i w 100% podlegające recyklingowi!

W teście wzięło udział aż 400 użytkowniczek Wizaz.pl, z których każda miała możliwość wypróbowania szamponu i odżywki z wybranej gamy: BANANA HAIR FOOD, MACADAMIA HAIR FOOD, ALOE HAIR FOOD lub PAPAYA HAIR FOOD. Choć produkty rożnią się działaniem, wszystkie spełniły oczekiwania Wizażanek. A może nawet je przerosły?

Szampon i odżywka BANANA HAIR FOOD – wyniki testu

Twoje włosy są bardzo suche? Wybierz szampon i odżywkę BANANA HAIR FOOD! Kosmetyki spełniły oczekiwania 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl, które też zmagają się z tym problemem.

 • 9 na 10 Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że po zastosowaniu testowanych produktów włosy stały się bardziej nawilżone.
 • Aż 98% Recenzentek uważa, że szampon BANANA HAIR FOOD delikatnie oczyszcza włosy, a 9 na 10 kobiet przyznało, że ich nie obciąża.
 • Zdecydowana większość użytkowniczek Wizaz.pl (aż 91%) zauważyło, że po użyciu szamponu i odżywki włosy są odżywione.
 • Jeżeli chodzi o odżywkę BANANA HAIR FOOD, według 9 na 10 Wizażanek sprawia ona, że włosy są bardziej nawilżone.
 • Aż 98% Recenzentek oceniło, że odżywka szybko się spłukuje.
 • 9 na 10 kobiet zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyki BANANA HAIR FOOD.
 • Ponadto aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl poleci je swojej przyjaciółce.

Na temat zapachu mogę rozpisywać się godzinami – jest cudownie bananowy, aż chce się go wypić z butelki ! (...) Szampon jako produkt myjący całkowicie spełnia swoją rolę - jest bardzo dobrym oczyszczaczem. Dodatkowo oprócz podstawowej funkcji posiada właściwości odżywiające włosy – po myciu są pełne blasku i objętości (nie mylić z sianem na głowie). Bardzo wydajny, bardzo przyjemny w użytkowaniu. Gdybym miała krótko opisać odżywkę, to powiedziałabym dwa słowa – pięknie pachnie i widocznie odżywia włosy (...) Bardzo wydajna – na moje długie włosy wystarczy kilka kropli. Absolutnie nie obciąża – nakładam ją od ucha w dół (...) – Carola16.

By intensywnie odżywić włosy i nadać im miękkość na dłużej, pielęgnację uzupełnij o maskę BANANA HAIR FOOD, która zapewni im natychmiastową regenerację bez obciążenia. Sprawdź wyniki testu!

Szampon i odżywka MACADAMIA HAIR FOOD - wyniki testu 

Twoje włosy są suche i niesforne? Wobec tego w twoim przypadku najlepiej sprawdzi się gama MACADAMIA HAIR FOOD, która spełniła oczekiwania aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl o takim typie włosów.

 • Według 9 na 10 Wizażanek po zastosowaniu szamponu i odżywki MACADAMIA HAIR FOOD włosy stały się łatwiejsze w rozczesywaniu i układaniu.
 • Aż 93% Recenzentek potwierdziło, że szampon MACADAMIA HAIR FOOD delikatnie oczyszcza włosy.
 • 9 na 10 kobiet biorących udział w teście uważa, że szampon nie obciąża włosów, natomiast aż 93% użytkowniczek Wizaz.pl uznało, że nadaje im gładkość.
 • Większość Wizażanek (9 na 10) działanie wygładzające przypisało także odżywce MACADAMIA HAIR FOOD.
 • Oprócz tego aż 100% Recenzentek zgadza się ze stwierdzeniem, że odżywka szybko się spłukuje.
 • 9 na 10 kobiet ponownie sięgnie po produkty MACADAMIA HAIR FOOD.
 • Aż 98% użytkowniczek Wizaz.pl poleci kosmetyki swojej przyjaciółce.

Obawiałam się szamponu, gdyż najczęściej to, co miało wygładzać, bardzo obciążało moje włosy. Jestem mile zaskoczona, ponieważ produkt sprawdził się u mnie w 100%. Fajne i wygodne opakowanie (...) Szampon nie podrażnia, ładnie odświeża, a moje włosy pomimo pięknego wygładzenia, nie są obciążone i zdecydowanie wolniej się przetłuszczają. Plus za skład. Odżywka to bardzo dobry produkt, a w połączeniu z szamponem wręcz idealny. Piękny zapach, który przez kilka godzin spokojnie utrzymuje się na włosach (...) Po użyciu odżywki moje włosy są gładsze, lepiej nawilżone, nie są obciążone oraz ładniej się układają. Dzięki niej nie mam już problemów z rozczesywaniem moich długich włosów – korciapl.

By zapewnić włosom intensywną regenerację i wygładzenie, pielęgnację uzupełnij o maskę MACADAMIA HAIR FOOD, która natychmiast je odżywki oraz ograniczy ich puszenie bez obciążania. Sprawdź!

Szampon i odżywka ALOE HAIR FOOD - wyniki testu

Masz włosy normalne i suche? Warto więc, byś do swojej pielęgnacji wprowadziła szampon i odżywkę ALOE HAIR FOOD – produkty spełniły oczekiwania aż 97% użytkowniczek Wizaz.pl, które także borykają się z włosami z tendencją do przesuszania się. 

 • Aż 97% użytkowniczek Wizaz.pl uważa, że dzięki szamponowi i odżywce ALOE HAIR FOOD włosy są bardziej miękkie w dotyku.
 • Aż 93% Recenzentek doceniło, że szampon ALOE HAIR FOOD delikatnie oczyszcza włosy.
 • 9 na 10 kobiet uznało, że szampon nie obciąża włosów.
 • Aż 96% użytkowniczek Wizaz.pl przyznało, że zarówno szampon, jak i odżywka, działają na włosy nawilżająco.
 • A jak w teście wypadła odżywka ALOE HAIR FOOD? Większość Wizażanek (8 na 10) uważa, że po jej użyciu włosy są bardziej lśniące.
 • Poza tym wszystkie Recenzentki (aż 100%) są zdania, że odżywka szybko się spłukuje.
 • 9 na 10 kobiet ponownie sięgnie po testowane produkty.
 • Aż 95% użytkowniczek Wizaz.pl poleci kosmetyki ALOE HAIR FOOD swojej przyjaciółce.

Jestem mile zaskoczona, mam dość delikatne włosy z tendencją do puszenia się, ponadto szybko przetłuszczające się. Po użyciu szamponu zachowują świeżość o jeden dzień dłużej, są nawilżone, ale bez obciążenia, co często zdarzało mi się w trakcie używania innego tego rodzaju produktu (...) Odżywka pozostawia włosy wygładzone i nawilżone, ale bez efektu obciążenia, co jest ważne przy włosach cienkich i delikatnych. Ponadto zauważyłam, że po użyciu odżywki, nawet jeśli wyschną naturalnie bez użycia suszarki, to są łatwejsze w układaniu i nie ma efektu sianowatych włosów. Polecam – patrysina.

By zapewnić włosom intensywne nawilżenie i miękkość na dłużej, pielęgnację uzupełnij o maskę ALOE HAIR FOOD, która zagwarantuje im natychmiastowe odżywienie bez obciążania!

Szampon i odżywka PAPAYA HAIR FOOD - wyniki testu 

Twoje włosy są zniszczone? W takim razie najlepszym wyborem dla ciebie będzie gama PAPAYA HAIR FOOD – 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl, które mają taki sam problem, zadeklarowało, że spełniła ich oczekiwania!

 • Aż 96% Recenzentek zgadza się ze stwierdzeniem, że szampon PAPAYA HAIR FOOD delikatnie oczyszcza włosy, a aż 95% kobiet uważa, że ich nie obciąża.
 • W dodatku aż 99% Wizażanek przyznało, że odżywka szybko się spłukuje.
 • Szampon i odżywka PAPAYA HAIR FOOD spełniły oczekiwania 9 na 10 Recenzentek!
 • Aż 90% użytkowniczek Wizaz.pl poleci je swojej przyjaciółce.

Szampon PAPAYA HAIR FOOD od Garnier przede wszystkim spełnia swoją podstawową funkcję – skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Ma lekką konsystencję, która dobrze rozprowadza się na włosach. Kosmetyk jest skuteczny, ale i delikatny. Nie podrażnia mojej skóry głowy, za co daje mu duży plus. Szampon pozostawia włosy wygładzone i widocznie odżywione (...) Odżywka PAPAYA HAIR FOOD od Garnier okazała się świetna w pielęgnacji moich włosów. Ma lekką, kremową konsystencję. Dobrze rozprowadza się na włosach (...) Kosmetyk bardzo dobrze spłukuje się z włosów. Nie pozostawia ich obciążonych. Włosy są lekkie, znacznie mniej się puszą i elektryzują. Są widocznie odżywione i nawilżone. Nie mogę nie wspomnieć o zapachu! Totalnie w moim guście – patrycja_em.

By zapewnić włosom intensywną regenerację i odbudowę, pielęgnację uzupełnij o maskę Papaya Hair Food, która zagwarantuje im natychmiastowe odżywienie bez obciążania! Sprawdź!

Szampony i odżywki HAIR FOOD dostępne są wyłącznie w drogeriach Rossmann. Kup teraz!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 385 kobiet na przełomie lutego i marca 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Garnier

zdjęcia: mat. prasowe

Kosmetyki Garnier HAIR FOOD w KWC:


Nasze propozycje