Poprzedni artykuł: 14 lat temu przestała obcinać włosy - jak wygląda dzisiaj? Następny artykuł: Kolejna znana aktorka zgoliła włosy! Jest wręcz nie do poznania...

Poznaj wyniki testu nowości od Botanicals Fresh Care - to prawdziwy hit!

Fryzury, , tagi: pielęgnacja włosów, L'Oréal Paris, testowanie, test konsumencki, Botanicals Fresh Care
Poprosiliśmy nasze użytkowniczki o wypróbowanie produktów do pielęgnacji włosów Botanicals Fresh Care od marki L'Oréal‎ Paris. Jesteś ciekawa, jak wypadł test? Poznaj opinię Wizażanek!

Nasze użytkowniczki pokochały botaniczne nowości Botanicals Fresh Care od L'oreal Paris - wyjątkowe receptury o zmysłowych konsystencjach i zapachach, które nie zawierają silikonów, parabenów ani barwników. 

Siła blasku z geranium to pełna kwiatowego aromatu kompozycja botanicznych esencji z geranium, soi i olejku kokosowego. Unikalna formuła przywraca blask włosom matowym i farbowanym, jednocześnie je nawilżając.

Bogate odżywienie z krokoszem tworzy pełna kojącego aromatu kompozycja botanicznych esencji z krokosza, soi i olejku kokosowego. Bogata, kremowa konsystencja przywraca miękkość włosom suchym i chroni przed przesuszeniem.

Kuracja wzmacniająca z kolendrą to z kolei pełna orzeźwiającego aromatu kompozycja botanicznych esencji z nasion kolendry, soi i olejku kokosowego. Zmysłowa pielęgnacja wzmacnia włosy i przywraca im witalność.

Botanicals Fresh Care to prawdziwy hit!

Siła blasku z geranium spełniła oczekiwania aż 98% testerek! Wyniki testowania dwóch pozostałych gam produktowych przedstawiają się bardzo podobnie – zarówno Bogate odżywienie z krokoszem, jak i Kuracja wzmacniająca z kolendrą, skradły serca 97% Wizażanek.

Siła blasku z geranium

9 na 10 użytkowniczek uznało, że szampon Siła blasku z geranium przywraca blask włosom matowym i farbowanym, jednocześnie je nawilżając.

Aby pielęgnacja szybciej przyniosła widoczne efekty, warto sięgnąć po balsam z tej samej serii. Jak zadeklarowała zdecydowana większość Wizażanek, produkt ten nie tylko wzmacnia efekt nawilżenia, ale i ułatwia rozczesywanie włosów.

Testom poddany został także tonik rozświetlający Siła blasku z geranium – 9 na 10 dziewczyn zauważyło, że po użyciu kosmetyku ich włosy odzyskały dawny blask.

Aż 97% Wizażanek poleci szampon, balsam oraz tonik rozświetlający swoim najbliższym.

Niemal tyle samo użytkowniczek po zakończeniu testu chętnie ponownie sięgnie po produkty z linii Siła blasku z geranium.

Od dawna nie miałam do czynienia z produktami do włosów o tak fantastycznym działaniu. Już sama ich aplikacja jest czystą przyjemnością, a obłędny zapach i ładne opakowania przyjemność tę podkreślają. Włosy odzyskały utracony blask, poza tym są miękkie w dotyku i nawilżone. Z pewnością sięgnę ponownie po te produkty. – hellopanorama

Kosmetyki mają przyjemny, ziołowy zapach. Szampon doskonale oczyszcza skórę głowy i włosy, odświeża i nawilża, bez obciążania. Balsam idealnie nawilża i wygładza włosy. Sprawia, że pięknie lśnią i wyglądają na zdrowsze. Tonik natomiast wzmaga efekt lśniących włosów, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że fryzura lepiej się układa. – tangerrine94

Z przyjemnością przetestowałam ten zestaw. Świetnie się u mnie sprawdził. Szampon doskonale oczyszcza, dobrze się pieni. W 100% spełnia swoją funkcję. Zastosowanie balsamu i toniku sprawiło, że moje włosy stały się znów błyszczące i wyglądały na zdrowsze, choć przeszły do tej pory przez niejedno farbowanie. Z pewnością przetestuję pozostałe warianty Botanicals, ponieważ teraz jestem ich bardzo ciekawa. :) – obsesje

Bogate odżywienie z krokoszem

9 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że szampon Bogate odżywienie z krokoszem przywraca miękkość włosom suchym i w widoczny sposób je odżywia.

Nasze użytkowniczki zachwycił także balsam z tej samej linii – dziewczyny oceniły, że produkt pozostawia włosy odżywione (93%) i miękkie w dotyku (95%) oraz ułatwia ich rozczesywanie (96%).  

Jako uzupełnienie całości rytuału pielęgnacyjnego Wizażanki wypróbowały pomadę dyscyplinującą, która  zdaniem aż 87% testerek widocznie odżywia włosy, a przy okazji je wygładza, co zauważyło 95% dziewczyn.

Niemal wszystkie – bo aż 96% użytkowniczek – zadeklarowało, że poleci serię Bogate odżywienie z krokoszem swoim najbliższym.

9 na 10 Wizażanek z przyjemnością ponownie sięgnie po przetestowane produkty.

Jestem bardzo zadowolona z produktów. Spełniły moje oczekiwania, w widoczny sposób odżywiły włosy i sprawiły, że są gładkie i miękkie w dotyku. Jestem na tak. Serdecznie polecam. :) – katasiaa21

Produkty tej serii mają piękny zapach. Do tego są wydajne i zapobiegają plątaniu się moich włosów. Sprawiają, że są one odżywione, miękkie i przyjemne w dotyku. Taki efekt cenię sobie w kosmetykach do pielęgnacji włosów. – milunia102

Linia kosmetyków do włosów Bogate odżywienie z krokoszem jest świetnym pomocnikiem w rozczesywaniu włosów. Świetnie odżywia włosy i sprawia, że włosy stają się miękkie już od pierwszego użycia. – marty_ska12

Kuracja wzmacniająca z kolendrą

Niemal wszystkie dziewczyny, które wzięły udział w teście zadeklarowały, że szampon Siła blasku z geranium w widoczny sposób wzmacnia włosy i przywraca im witalność.

Podobne efekty uzyskać można dzięki stosowaniu balsamu z tej samej serii – 95% użytkowniczek potwierdziło, że produkt widocznie wzmacnia włosy, a 96% testerek jest zdania, że włosy odzyskują dzięki niemu witalność.

To nie koniec zalet produktu – 9 na 10 Wizażanek zauważyło, balsam Siła blasku z geranium ułatwia rozczesywanie włosów.

Nasze użytkowniczki pozytywnie oceniły również Eliksir wzmacniający – 9 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk pozostawia włosy widocznie wzmocnione.

Aż 94% dziewczyn poleci gamę Kuracja wzmacniająca z kolendrą swoim najbliższym.

Zdecydowana większość Wizażanek chętnie ponownie sięgnie po przetestowane produkty – zadeklarowało to 9 na 10 dziewczyn.

Bardzo fajna seria. Włosy już po pierwszym użyciu były miękkie i błyszczące. Bardzo odpowiadają mi zapach i opakowania produktów. Włosy są zregenerowane i mocniejsze. Będę polecać znajomym. – jojo8923

Kuracja wzmacniająca z kolendrą to strzał w dziesiątkę. Piękny, ziołowy zapach, naturalne składniki i świetne działanie produktów przekonały mnie i z całą pewnością kupię te produkty po zakończeniu testu. Jestem zadowolona ich działaniem. Polecam. – toczona

Po zastosowaniu kuracji Botanicals Fresh Care moje włosy są zdecydowanie w lepszej kondycji. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że lepiej się rozczesują i nie plączą. Po regularnym stosowaniu włosy stają się mocniejsze, mniej się łamią, dzięki czemu wyglądają na zdrowsze. Zdecydowanie nabrały witalności i blasku. Włosy stają się mocniejsze i wyglądają znacznie lepiej. – pimpi12345

Wyniki testu nie pozostawiają złudzeń! Produkty do pielęgnacji włosów Botanicals Fresh Care od L'Oréal‎ Paris spełniły oczekiwania Wizażanek!

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje