Poprzedni artykuł: Olaplex - sekret metamorfozy włosów Kim Kardashian Następny artykuł: NOWY TREND - siwe włosy! Hit czy kit?

Poznaj wyniki testu Pantene Intensywna Regeneracja!

Fryzury, , tagi: regeneracja włosów, test konsumencki
Poprosiliśmy Wizażanki o wypróbowanie i ocenę szamponu i odżywki Pantene Intensywna Regeneracja. Czy kosmetyki podbiły serca naszych użytkowniczek? Sprawdź wyniki testu!

pantene pro-v intensive repair

Szampon i odżywka do włosów Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja dzięki formule odbudowującej z mikrocząsteczkami odżywczymi chronią włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją i nadają im zdrowy wygląd i blask. Regularne stosowanie obu produktów podczas każdego mycia włosów pozwala zapobiegać rozdwojonym końcówkom. Co na to Wizażanki?

Szampon i odżywka wywarły pozytywne wrażenie na naszych testerkach. Aż 99%* użytkowniczek biorących udział w teście deklaruje zadowolenie z obu produktów. Aż 97%* z nich zgadza się ze stwierdzeniem, że dzięki stosowaniu produktów Pantene Intensywna Regeneracja włosy wyglądają na zdrowsze. Zdecydowana większość dziewczyn uważa też, że dzięki używaniu szamponu i odżywki ich włosy stały się mocniejsze.

99%* testerek pozytywnie ocenia zapach oraz konsystencję produktów. Z kolei 98%* dziewczyn jest zadowolonych z ich wydajności.

Aż 97%* użytkowniczek biorących udział w teście poleciłoby produkty Pantene Intensywna Regeneracja swojej przyjaciółce. 96%* testerek deklaruje, że kupiłoby te produkty ponownie po zakończeniu testów.

pantene pro-v intensive repair

Szampon ładnie się pieni i nie uczula, co jest dla mnie szczególnie ważne. Ma dobrą konsystencję. Ma delikatny, ładny, niedrażniący zapach. Odżywka bardzo dobrze rozprowadza się wzdłuż całej długości włosa, zdecydowanie ułatwia rozczesywanie. Kosmetyki nie wypłukują koloru z farbowanych włosów, nadają im blask i połysk. Włosy lepiej się układają. - melasia90

Zestaw jest po prostu świetny! Bardzo ładny zapach, odpowiednia gęstość, która sprawia, że już niewielka ilość produktu doskonale myje i pielęgnuje włosy. Do tego te produkty naprawdę działają. Włosy wyglądają na zdrowsze, zadbane, są idealnie miękkie, nie puszą się, dobrze się układają i rozczesują. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą mieć piękne, zadbane włosy.OlaGit

Szampon, jak i odżywka mają cudowny zapach! Szampon świetnie się pieni, co dla mnie jest dużym plusem, jak i jego wydajność. Wystarczy malutka ilość i szamponu i odżywki, żeby wystarczyło na moje włosy do pasa. Dodatkowo pragnę zwrócić uwagę, że włosy są miękkie oraz lśniące w dotyku, już po tygodniu stosowania! Zdecydowanie będę polecać te produkty :) - AguŚka...

Świetny szampon i odżywka, moje włosy są miękkie w dotyku, gładkie i przyjemnie pachną! W skali 1-10 daję mocne 10! - pati914

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 213 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 23.03 – 31.03.2015r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje