Masz suche, łamliwe lub wypadające włosy? Pomoże linia Grow Strong od Pantene Pro-V Miracles!

Fryzury,
Poprzedni artykuł: Najlepszy suchy szampon do włosów? Teraz w dużej promocji w Hebe! Następny artykuł: Spray John Frieda do robienia pasemek w domu w promocji w Hebe
Wybrane dziewczyny z Klubu Recenzentki miały możliwość przetestowania nowości od Pantene Pro-V Miracles. Sprawdź, jak je oceniły!

Wypadanie włosów jest procesem naturalnym – każdego dnia tracimy około stu włosów, które podlegają naturalnej wymianie starych na nowe. Problem pojawia się, gdy liczba ta wzrasta. Jeżeli po czesaniu na szczotce zaczyna pozostawać ich więcej niż zwykle, oznacza to, że są osłabione, a przyczyny takiego stanu rzeczy są różne. Nadmierne wypadanie włosów jest często spowodowane niedoborami witamin, zaburzeniami hormonalnymi lub przyjmowanymi lekami. Włosy mogą wypadać w trakcie ciąży lub po jej zakończeniu, w okresie menopauzy, ale bywa to także objawem chorób skóry. Wśród czynników powodujących ich nadmierną utratę wymienia się też błędy w pielęgnacji. Uszkadza i osłabia je niewłaściwe szczotkowanie, suszenie, prostowanie czy kręcenie przy użyciu zbyt wysokiej temperatury. 

Jakie szampony i odżywki do włosów wypadających więc wybierać? Skuteczność kosmetyków zależy od ich składu. Warto zwracać uwagę na te zawierające bambus i biotynę, czyli składniki aktywne, które nie tylko hamują nadmierną utratę włosów, ale także pobudzają wzrost nowych. Ich działanie sprawdziły dziewczyny z Klubu Recenzentki, które otrzymały od nas do przetestowania zestaw nowych produktów Pantene Pro-V Miracles.

Szampon i odżywka z linii Grow Strong sprawiają, że włosy są bardziej odporne na uszkodzenia. Dzięki zawartości składników aktywnych i technologii Pro-V ograniczają wypadanie i pomagają stworzyć optymalne warunki dla ich wzrostu.

Szampon Grow Strong od Pantene Pro-V Miracles – wyniki testu 

Szampon Grow Strong spełnił oczekiwania 9 na 10 Recenzentek!

Kosmetyk sprawia, że włosy są bardziej elastyczne – potwierdziło to aż 88% Wizażanek.

Większość użytkowniczek Wizaz.pl (aż 89%) uznała także, że szampon wzmacnia włosy.

(..) Po pierwszym myciu moje włosy zrobiły się jaśniejsze, wyglądały na o wiele zdrowsze, kolor farby został ładnie podkreślony. Po każdym kolejnym myciu zauważyłam mniejszą ilość wypadających włosów, które notorycznie zostawały mi na szczotce. Użyta w składnikach szamponu biotyna, tzw. witamina H, a także witamina piękna, ma za zadanie zwiększać porost naszych włosów oraz utrzymywać je w lepszej kondycji, jak i przeciwdziałać wypadaniu. Bambus natomiast ma sprawić, aby włosy stały się grubsze i mniej łamliwe (...) Podsumowując, testy szamponu wypadły pomyślnie! (...) – olciapolcia.

(...) Używałam szamponu i odżywki z tej serii, jest to dobry duet. Dzięki Pantene Pro-V Miracles Grow Strong moje włosy stały się błyszczące, wygładzone, łatwiejsze w rozczesywaniu. Na szczotce pozostaje ich mniej niż wcześniej, co oznacza, że linia niweluje problem z nadmiernym wypadaniem! Przy czole pojawił się lekki meszek, więc mogę wnioskować, że dzięki Pantene doczekałam się moich baby hair! Im więcej pięknych włosów, tym lepiej – Omexia. 

Odżywka Grow Strong od Pantene Pro-V Miracles – wyniki testu

Aż 95% dziewczyn biorących udział w teście zadeklarowało, że odżywka Grow Strong spełniła ich oczekiwania!

9 na 10 Recenzentek zauważyło, że dzięki kosmetykowi włosy są bardziej odporne na uszkodzenia.

Natomiast według aż 86% Wizażanek odżywka pomaga w ich zapuszczaniu.

Pantene Pro-V Miracles Grow Strong to świetny kosmetyk. Wreszcie pielęgnacja włosów jest prosta przyjemna i skuteczna, również w zaciszu domowym. Włosy są błyszczące, mocne i mniej wypadają – playazka.

Jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie dała mi odżywka Pantene. Z racji tego, że moje włosy mają skłonność do wypadania, potrzebowałam dobrego produktu, który je odżywi i wzmocni. Zauważyłam też, że są odporne na warunki pogodowe. Wcześniej moje włosy były suche kiedy np. pogoda była wietrzna, a ja musiałam gdzieś wyjść. Nie mogłam się z tym uporać, ale dzięki odżywce są one gładkie i odporne na uszkodzenia, dodatkowo są teraz pełne blasku. Przez okres, w którym stosowałam produkt włosy stały się delikatnie dłuższe, z czego jestem bardzo zadowolona, że tak szybko zaczęły mi rosnąć. Konsystencja odżywki jest gęsta, nie spływa z włosów, a to bardzo ważne. To pozwala na pełną kurację odżywczą. Subtelny zapach rozpieszcza i otula zmysły, mycie głowy jeszcze nigdy nie było dla mnie taką przyjemnością, jak z zestawem Pantene. Estetyczne opakowanie sprawia, że trudno nie zwrócić na ten produkt uwagi :) – werka_marilyn.

Linia Grow Strong od Pantene Pro-V Miracles - mamy hit!

Produkty Grow Strong na tyle spodobały się użytkowniczkom Wizaz.pl, że 8 na 10 z nich po zakończeniu testu sięgnie po nie ponownie. Ponadto aż 88% dziewczyn poleci kosmetyki swojej przyjaciółce.

Kosmetyki mają bardzo przyjemny zapach, a formuła Pro-V z biotyną i bambusem skutecznie pomogła mi w walce z wypadaniem włosów – zaneta165.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 143 kobiet w terminie 24.04-27.05.2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Pantene Pro-V

zdjęcia: mat. prasowe

Kosmetyki Pantene Pro-V Miracle w KWC:


Nasze propozycje