Poprzedni artykuł: Magda Gessler zmieniła fryzurę! Fani: 'Co najmniej 10 lat młodziej i 1... Następny artykuł: Justyna Steczkowska pokazała się w nowej fryzurze. 'Kochani w krótszyc...

Wizażanki przetestowały kosmetyki do włosów TRESemmé Biotin+ Repair 7. Sprawdź, jak je oceniły!

Poprosiliśmy nasze użytkowniczki o wypróbowanie i ocenę nowych kosmetyków do włosów amerykańskiej marki TRESemmé. Poznaj wyniki testu!

Biotin+ Repair 7, kolekcja amerykańskiej marki TRESemmé, jest dedykowana włosom suchym i zniszczonym. Jej systematyczne używanie zaleca się zwłaszcza kobietom, które na co dzień używają suszarki, prostownicy czy lokówki, a także tym, które regularnie farbują albo rozjaśniają włosy. Zawarte w kosmetykach składniki, takie jak Pro-Bond Complex, Repair Actives czy Biotyna, redukują uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem, czy właśnie stylizacją termiczną*.

Co na temat produktów Biotin+ Repair 7 sądzą Wizażanki?

Szampon Biotin+ Repair 7 poprawia wygląd włosów – potwierdza to aż 97% użytkowniczek.

9 na 10 dziewczyn oceniło, że po użyciu testowanego szamponu włosy stały się bardziej miękkie i przyjemniejsze w dotyku.

Aż 98% testerek jest zdania, że odżywka Biotin+ Repair 7 w widoczny sposób poprawia kondycję zniszczonych włosów.

Jeszcze więcej Wizażanek, bo aż 99% z nich, przyznało, że testowana odżywka ułatwia rozczesywanie włosów.

9 na 10 użytkowniczek zgadza się ze stwierdzeniem, że dzięki odżywce Biotin+ Repair 7 włosy są bardziej podatne na stylizację.

Równie pozytywnie w teście wypadła maska do włosów. Niemal wszystkie dziewczyny - 99% - uznały, że testowana maska pomaga wygładzić włosy i nadaje im blask.

Seria TRESemmé Biotin+ Repair 7 to prawdziwy hit!

9 na 10 testerek twierdzi, że dzięki produktom Biotin+ Repair 7 włosy stają się widocznie mocniejsze i bardziej odporne na zniszczenia.

Nowa kolekcja marki TRESemmé spełniła oczekiwania aż 97% Wizażanek!

9 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkty Biotin+ Repair 7.

Aż 97% dziewczyn zadeklarowało, że poleci testowane kosmetyki swoim bliskim.

Jestem bardzo mile zaskoczona - gama TRESemmé Biotin+ Repair 7 przywróciła moim włosom życie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno sięgnę po tę kompleksową pielęgnację niejeden raz. - maladaga

Cała seria jest bardzo dobra. Kosmetyki wzajemnie się uzupełniają i zapewniają kompletną pielęgnację. Przywracają witalność i piękno zniszczonym włosom. - edyta_13

Jestem pod ogromnym wrażeniem całej serii. Obietnice producenta zostały spełnione, a to nie zdarza się często! - puma1991

*Uszkodzenia spowodowane suszeniem, rozjaśnianiem, szczotkowaniem, prostowaniem, farbowaniem, zaplataniem, kręceniem.

Wyniki przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 287 kobiet w dniach 09.03.2018r. - 22.03.2018r.

materiał sponsorowany

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Produkty TRESemmé w katalogu KWC:


Nasze propozycje